Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi

120 visualizaciones

Publicado el

CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi for more information http://www.secube.com.tr

Publicado en: Software
  • Inicia sesión para ver los comentarios

CubeBox SAYS Dokuman Yonetim Sistemi

  1. 1. SAYS Sayısal Değer Arşiv Yönetim Sistemi SECUBE Sayısal Değer Arşiv Yönetim Sistemi (SAYS); belge kimlik bilgilerinde (öz nitelik veya üst veri), belgelerin içeriğinde veya belge kimlik bilgi tanıtıcılarını kullanarak arama yapmayı sağlar. SAYS'nin amacı; arşivlenen belgeleri kullanıcılar için en kısa sürede erişilebilir hale getirerek kullanıcı ihtiyacını karşılamaktır. “Google” benzeri akıllı arama motoru sayesinde milyonlarca belge içerisinde arama yaparak arzu edilen belgeye saliseler mertebesinde erişebilmeyi sağlar. ABBYY Recognation Server ve benzeri yazılımlar ile entegre çalışan ürünümüz ile arşiv sistemine yeni bir bakış açısı getiriyoruz.
  2. 2. Doküman Arama İçerikten Arama Yapabilme Belge içeriğinin yanı sıra XMP standardında belge üst verilerinde içerik aramasının yapılabilmesi, belge üst verilerinin veri alanları ile doğrudan nokta atış tarzında aramaların yapılabilmesi, bulunan kelimenin yandaki resimdeki gibi "kırmızı çerçeve"içine alınarak gösterilmesi Sonuçları Ön İzleme Belge Üzerine Not Düşme Araştırmacının, ilgili personelin XMP standardında belge üzerine notlar düşebilmesi, bu notların da içerik aramada kullanılabilmesi.Yapısal olmayan (unstructured data) mimari ile tüm arşiv ve fonları kapsayan esnek bir yapı sayesinde veritabanı bağımlılığının ortadan kaldırılması, belgelerin kendisinin ve üst verilerin güvence altına alınması, belgenin ve üst verilerinin kompakt ve taşınabilir yapısı.
  3. 3. Milyarlarca Belge Saklar Belge/Veri Saklama Yüzlerce Peta Byte kapasitedeki veriye sahip milyarlarca belgenin saklanabilmesi. Yapısal olmayan (unstructured data) mimari ile tüm arşiv ve fonları kapsayan esnek bir yapı sayesinde veritabanı bağımlılığının ortadan kaldırılması, belgelerin kendisinin ve üst verilerin güvence altına alınması, belgenin ve üst verilerinin kompakt ve taşınabilir yapısı. EBYS Entegrasyonu EBYS Sistemleri ile Entegre TS 13298 standardında EBYS sistemleri ile entegre arşiv sistemi olması. SECUBE ARGE BİLİŞİM MÜHENDİSLİK VE TİC.LTD.ŞTİ. Copyright © |2015| |SECUBE Mühendislik| Tüm Hakları Saklıdır.
  4. 4. SECUBE Web Site: http://w w w.secube.com.tr

×