Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Климатический Марш

277 visualizaciones

Publicado el

Описание возможностей, которые открываются для бизнеса в рамках участия в климатическом марше.

Publicado en: Medio ambiente
 • Inicia sesión para ver los comentarios

Климатический Марш

 1. 1. Глобальний кліматичний марш в Україні Приєднуйтесь до нас, щоб змінити хід історії
 2. 2. Декілька слів щодо проблематики Глобальна зміна клімату – загальновизнана проблема, що загрожує всьому живому на Землі.
 3. 3. Декілька слів щодо проблематики Теперішня ситуація критична: температура на планеті зростає, льодовики тануть, посухи та повені вже стали частиною нашого життя. І це лише початок… Якщо нічого не змінити, то середня температура підвищиться на 4–5 градусів, що призведе до кліматичної катастрофи, і людство вже не зможе жити так, як зараз…
 4. 4. Декілька слів щодо проблематики • 30 листопада 2015 р. у Парижі відбудеться визначна кліматична подія: Саміт ООН щодо клімату. • Зберуться представники 198 країн світу для підписання нової міжнародної угоди щодо клімату (замість Кіотського протоколу). • Більшість країн вже озвучили свої зобов’язання, але їхній аналіз показує, що середня температура підвищиться майже на 3 градуси. • Аби не допустити катастрофи, середня температура не повинна перейти позначку у 2 градуси. • Для цього необхідно: – перейти всій світовій економіці на 100% чисту та поновлювану енергетику (і це не фантастика, це можливо); – змінити споживацьке ставлення до природних ресурсів, впроваджуючи ресурсозберігаючі технології.
 5. 5. Декілька слів щодо проблематики • В Україні український кліматичний рух об’єднав представників громадських організацій, бізнесу, екологічних активістів, лідерів учнівського і студентського самоврядування. • Український кліматичний марш – це частина міжнародного кліматичного руху. Через надзвичайну важливість події громадські організації, серед яких Avaaz, CAN Int, 350.org та низка інших, об’єднали зусилля та ініціювали проведення 29 листопада Глобального кліматичного маршу, що відбудеться у всіх містах світу. Основні вимоги – відмова від палива, отриманого з корисних копалин, та справедливий перехід на 100% відновлювальну енергетику до 2050 року. 29 листопада люди у всьому світі вийдуть на вулиці міст, щоб змінити майбутнє для себе, своїх дітей та майбутніх поколінь. У Києві на кліматичний марш вийде від 10 000 до 25 000 учасників. Люди пройдуть від парка Шевченка до Європейської площі.
 6. 6. Напрями роботи кліматичного руху Програма підтримки руху celebrities Формування взаємовідносин зі ЗМІ Співпраця та підтримка громадських організацій Робота зі студентами та школярами Впровадження програм сталого розвитку бізнесу
 7. 7. Що ми Вам пропонуємо Приєднатися до нашого кліматичного маршу та отримати низку безкоштовних вигід, зробити світ краще та безпечніше.
 8. 8. Можливі формати участі Компанія підтримує ідею маршу: необхідність зниження викидів CO2 та перехід в енергетиці з палива, що видобувають, на 100% поновлювані джерела енергії. У цьому випадку, з Вашого дозволу, ми розмістимо Ваш логотип з посиланням на сайті кліматичного маршу: www.climatemarchua.org Додатково Компанія надає інформаційні матеріали для розміщення на сайті кліматичного маршу: прес-реліз, письмове або відео-звернення спікера (інформаційні матеріали розміщуються на сайті та каналі YouTube) Додатково Компанія включає участь у кліматичному марші у свій план комунікацій: надсилає листи працівникам*, своїм партнерам*, а також ЗМІ (прес-реліз)*. * - організатори безкоштовно надають шаблони, а також набір можливих мессейджів. Компанія здійснює активні кроки щодо зменшення негативного впливу на довкілля. За бажанням це може бути від впровадження принципів бережливого офісу** і до здійснення заяв громадськості. ** - організатори безкоштовно консультують. Компанія сприяє наявності активістів на події кліматичного маршу.
 9. 9. Вигоди від участі Безкоштовні рекламні та PR- можливості Скорочення витрат бізнесу HR-можливості
 10. 10. Безкоштовні рекламні та PR-можливості Розміщення звернення спікера компанії (відео-, фото, текст) на сайті маршу (відеозвернення буде розміщено на каналі Youtube) Надання статусу «Учасник Програми» з можливістю використання статусу для своїх внутрішніх цілей Розміщення логотипу компанії (бренда) з гіперпосиланням у розділі Учасники Програми на офіційному сайті http://climatemarchua.org/ Розміщення новини на сайті Програми про партнерство з Вашою компанією (новина надається учасником програми). Можливість організовувати конкурс серед учасників груп маршу у Facebook та VK Згадування партнера у фінальній презентації, яка буде відправлена всім учасникам акції та розміщена на ресурсі SlideShare
 11. 11. Скорочення витрат бізнесу Ефективне впровадження принципів бережливого офісу зменшить витрати бізнесу та підвищить його конкурентоспроможність. Використання меншої кількості ресурсів для тих же операцій дасть змогу зменшити рівень негативного впливу Вашого бізнесу на екологію. Разом з участю Вашої компанії у марші ми рекомендуємо реалізувати низку принципів бережливого офісу. На практиці це означає, що кожен співробітник і сам бізнес повинен підвищити ефективність використання ресурсів: раціонально використовувати електроенергію, воду, папір, збирати макулатуру, утилізувати батарейки, впроваджувати електронний документообіг, спільне використання транспорту тощо.
 12. 12. Скорочення витрат бізнесу • Комунікацію бережливого офісу рекомендовано здійснювати в емоційній площині, аби достукатися до сердець співробітників. • Основне повідомлення комунікації – соціальна відповідальність, а не економія. • Рекомендовані повідомлення – це конкретні та прості дії: вимикай прилади з розеток, вимикай за собою світло і т. д. • Канали комунікації: електронна пошта, корпоративні ЗМІ, наклейки безпосередньо у точці контакту (біля вимикачів, розеток тощо).
 13. 13. HR-можливості Реалізація запропонованих активацій, підвищить командний дух колективу. Підвищення рівня залучення персоналу на ціннісному рівні. Нематеріальна мотивація до роботодавця: я працюю в цій компанії, оскільки вона не просто заробляє гроші, а й приносить користь суспільству.
 14. 14. Чому це може бути цікавим? Актуальність і соціальна значущість. Зміна клімату – це одна з найважливіших проблем світової спільноти. Із 17 нових цілей, прийнятих на саміті ООН щодо сталого розвитку, 8 стосуються проблематики зміни клімату. Інтерес ЗМІ. Питання зміни клімату – це один з найбільш зростаючих трендів інтересу ЗМІ. Підготовка до підписання нової глобальної кліматичної угоди створює хвилю зацікавленості ЗМІ та громадськості до проблеми, яку можна ефективно використати. Можливість реалізації без бюджету. Участь може бути реалізована без необхідності витрат фінансових ресурсів. Більше того, впровадження програми посприяє Вам у зменшенні фінансових витрат та підвищенні лояльності співробітників і партнерів. Можливість впровадження на різних рівнях: зовнішні комунікації, взаємовідносини з партнерами та робота з персоналом. Стосується всіх складових сталого розвитку: економічної, соціальної та екологічної.
 15. 15. Чудова основа для запуску проекту сталого розвитку бізнесу • Участь у глобальному кліматичному марші – чудова можливість як для приєднання до існуючого проекту сталого розвитку бізнесу, так і для його запуску у Вашій компанії. • Створений кліматичний рух поєднує провідні громадські організації та ви можете долучитися як до запланованих подій, так і розробити власну програму. • Такими готовими проектами можуть бути: – конференції та круглі столи на тему енергозбереження, клімату, транспорту (вело) та екології; – впровадження проекту сталого домогосподарства тощо.
 16. 16. Що потрібно, щоб прийняти участь? Зареєструйте свою компанію за посиланням: http://climatemarchua.org/index.php/reestracia.html Заповніть всі данні форми і ми розмістимо Ваш логотип, новину про приєднання на нашому сайті.
 17. 17. Сергій Білявський sergey@7com.com.uaМоб. +38 050 371 6353 Від рішень, які ми приймаємо сьогодні, залежить наше майбутнє

×