Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

сценарий агитбригады юных пожарников

5.741 visualizaciones

Publicado el

к

Publicado en: Empleo
 • Dating direct: ❤❤❤ http://bit.ly/369VOVb ❤❤❤
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Follow the link, new dating source: ❶❶❶ http://bit.ly/369VOVb ❶❶❶
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí

сценарий агитбригады юных пожарников

 1. 1. Сценарій агітбригади ДЮП «А вогонь з давнини і донині помагає і служить людині» (Звучать позивні, виходять учасники) 1-ий учень. Для початку, як годиться, Ми вітаєм товариство: Вас, журі вельмишановне, І суперників достойних. 2-ий учень. Всіх, хто тут зібрався нині Вболівати для дружини, Хто не звик час марнувати, А прийшов перемагати. 3-ій учень. Ми – команда особлива: Енергійна і Кмітлива, 4-ий учень. Спритна, Творчаі Рішуча, є в нас Інтелект та Мужність. 5-ий учень. Ми майстерностівчимося, І змагань не боїмося. Бо «Гідрант», команда наша, Не приїхала на кашу! Агітбригада співає пісню на мелодію «А ми любили» Хай вогонь завждив серцяхпалає, Перемоги зичимо ми вам, Щоб в житті ніколи не доводилось Погасить вогню скажений шал. Приспів: А ми зумієм, зробитивсе. Вогонь пожежі ліквідуєм, відвидем. А ми в біді
 2. 2. Не пропадем, Ми навчимо усіх боротися з вогнем. Голос за сценою:Пожежа! Рятуйте! 1-ий учень. Спокійно! Без паніки! Вогонь – це не жарти. 101 найперш викликайте, А тоді боротьбу починайте. 2-ий учень. Коли взимку трапилось лихо – Дій обережно і тихо: Пробирайся повзком типо кризі, Щоб надати поміч людині 3-ий учень. Ситуацій на світі існує багато. Коли допомогупотрібно надати: Швидко, уміло і професійно Служба 101 завжди діє відмінно! 4-ий учень. Вогонь не спотворить Ні людей, ні довкілля,- Відмінно ми знаєм пожежогасіння! 1-ий учень. Не знатимуть люди біди і тривоги, Коли пам’ятатимуть пожежі вимоги. Нищівному вогню – на землі не палати, Тодіі пожежні підуть танцювати. Музична заставка Голос за сценою. Шановні пані та панове! Канал 10+1 відкриває новий проект «Танціз рятівниками». Ми розпочинаємопрямутрансляцію зі спеціального танцхолу у місті КривийРіг. Спонсором проектує ________ Ведучими програмиє зірки шоу-пожежного каналу 10+1 Піна Вогнегасна та Вогник Займистий. Музична заставка. Виходять Ведучі.
 3. 3. Піна. Доброгодня, шановне панство! Ми розпочинаємоновийпроект «Танці з рятівниками». Вогник. Це стало можливим лише завдякивам, шановні глядачі, які, нарешті, добре опанували правила пожежної безпеки і перестали турбувати своїмивикликами пожежні частини. Піна. Та, так, це справжній рай. Хоча не подумайте, що так легко танцювати, тим паче, коли оцінює таке поважне журі. Вогник. Будь ласка, не судіть строго наших рятівників, адже це не зовсім звична для них справа, та й враховуйте, що це – лише перші кроки в пожежній хореографії. Піна. Тож будьте поблажливими, і тоді вонизможуть потрапити до фіналу і стати справжніми професіоналами, як у надзвичайнихситуаціях, так і на танцмайданчику. Вогник. Адже правила в цьому проекті – дещо інші. Ані СМС-ки, ані дзвінки не допоможуть, всев руках справжніх професіоналів – наших суддів. Тож не шкодуйте високихбалів, а глядачі – оплесків. Піна. На паркет нашого танцхолу для виконання танцю «Приборкання норовливої» запрошуємо пару №1. Це Іскра Палихата та БрансбойтГасивогонь. Танець пари №1. Вогник. Ну, що ж, Брансбойтику, я бачу, ти справжній рятівник, таки зумів приборкати цю норовливуІскорку, як вона не намагалась перетворитися в полум’я. Брансбойт. Така моя робота. Піна. Коротко і ясно, по-чоловічому. Вогник. А що нам скаже Іскра? Чи варто змагатись з пожежним? Іскра. Бути приборканоютакими людьми – гідне поваги. А танець з пожежним – велика приємність. Піна. Я у цьому не сумніваюся. А зараз на паркет запрошується пара №2 Полум'янка Мирна.
 4. 4. Вогник. Та я – Вогник Займистий. Танець пари №2. Піна. Так от, Вогнику, які таланти приховані у наших рятувальників. Вогник. Де б ми ще таке побачили, як не у цьому проекті? Але чи до вподобице самим рятівникам? Піна. Скажи, а тобі ще не хотілось остаточно змінити пожежну частину на танцхол? Вогник. Робота– це покликання, а танці – для душі. Полум‫׳‬янка. Ми радимо всім навчитися поєднувати в житті приємне і корисне. А кредо в нас тепер таке. Всі. (разом) Краще танцювати, ніж в огні палити. Вогник. Чудово. А як ваші старання оцінить журі, побачимо за деякий час. Піна. Життя прекрасне! Радійте й цінуйте кожну його мить і танцюйте на здоров’я! 1-ий учень. Життя – це прекрасно! Не слід забувати, Тому його варто Найбільш цінувати. 2-ий учень. Дбайте про себе, Близьких і знайомих. Навчайте безпеки Старого й малого. 3-ій учень. Бо кожномуз нас Завжди треба знати, Що можна робити, А чого – уникати. Всі (разом) Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває! Пісня
 5. 5. У житті ти завждибудь обережним, Пам’ятай кожен день правила пожежні, І борись зажиття до міліметру, І цінуй кожну мить як подих вітру. Приспів: Хай буде життя! Хай ростуть, сміються діти. І робім добро, Щоб в огні нам не горіти! Хочу я розказати, щоби почули, Хочу я вас молити, щоб не забули. І розбитиблаганням людську байдужість, Щоб з бідою в житті ми не стикнулись. Приспів.

×