Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

перзентація васильків

моє місто

  • Inicia sesión para ver los comentarios

  • Sé el primero en recomendar esto

перзентація васильків

  1. 1. ПІДГОТУВАЛА УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ ЗОЗУЛЯ ЛІЛІЯ
  2. 2. ІСТОРІЯ МІСТА ВАСИЛЬКІВ  ВАСИЛЬКІВ знаходиться на лівому березі річки Стугни, розкиданий серед ярів і гір в досить мальовничому положенні. На підвищенні панівно над цілим містом, серед валів, насипаних на боках піднесення, стоїть кам'яний Феодосіївський собор. Звідси найкращі види: місто лежить біля ніг; по схилах гір серед садів хати, розкидані по місцях; внизу тече Стугна, розливаючись в широким ставищем, а вдалині на протилежному березі чорніють переліски.
  3. 3. МІСТО ВАСИЛЬКІВ НАДЗВИЧАЙНО СТАРЕ ТА МАЛЬОВНИЧЕ.  Історія поселень на річці Стугні налічує кілька тисяч років. Перша літописна згадка про Васильків у «Повісті минулих літ» датується 988 роком. За ініціативи Володимира Великого тут було збудовано фортецю для захисту Києва з півдня від набігів степових кочівників — на його думку мала кількість міст навколо Києва робила княжу столицю уразливою. Цей рік і прийнято вважати роком заснування Василькова.
  4. 4. ТАК ВИГЛЯДАЛО МОЄ МІСТО КОЛИСЬ
  5. 5.  В Василькові народився в Х-м віці преподобний Феодосій, ігумен Печерский, який, до входження свого в монастир, перебував деякий час в тутешніх пустинях. Ще в 1818 році видно було пецеру Васильківську, в якій спасався преподобний
  6. 6. ТАК ВИГЛЯДАЄ МІСТО ЗАРАЗ

×