Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
Воднева
енергетика
Презентація на тему :
Воднева енергетика - це напрям вироблення
та споживання енергії людиною , який
базується на використанні водню у якості
за...
Термін «Воднева енергетика »був
запропонований Джоном Бокрісом під час лекції ,
яку він прочитав у 1970 році в Технічному ...
1.Виробництво
2.Паливні елементи
3.Транспортні засоби
4.Перевірка
технологій
5.Безпека
6.Коди і стандарти
7.Освіта
8.Збері...
Водень допоможе поліпшити
енергетичну безпеку , екологію та
економічне зростання.
Водень - це енергоносій
(наприклад ,елек...
За умов забезпечення виробництва водневою
енергією , одержаною з не вуглецевих джерел ,
викидів діоксиду вуглецю немає зов...
Методи виробництва
На Землі у звичайних умовах
молекулярний водень майже не
зустрічається . Більшість водню на
Землі пов’я...
Воднева енергетика в Україні
Перевагою водневої енергетики для України
могла б стати можливість значного зменшення
енергет...
Приклад автомобіля , який їздить за допомогою
водню.
Приклад водневих колонок
Запитання до призентації
1. Що таке воднева енергетика ?
2. Що таке водень ?
3. Ким був запропонований термін " воднева
ен...
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

Воднева енергетика

Воднева енергетика

 • Inicia sesión para ver los comentarios

 • Sé el primero en recomendar esto

Воднева енергетика

 1. 1. Воднева енергетика Презентація на тему :
 2. 2. Воднева енергетика - це напрям вироблення та споживання енергії людиною , який базується на використанні водню у якості засобу для накопичення , транспортування та вживання енергії населенням , транспортом та різними виробничими напрямками . Водень обрано як найпоширеніший елемент на поверхні Землі та у космосі ,він має найбільшу енергоємність , а продуктом його згоряння є тільки вода ,що знову вводиться у обіг.
 3. 3. Термін «Воднева енергетика »був запропонований Джоном Бокрісом під час лекції , яку він прочитав у 1970 році в Технічному центрі General Motors . Водень може бути використаний як паливо для будь-яких транспортних засобів ( у тому числі легкових автомобілів та катерів ) , а також для задоволення енергетичних потреб будівель (прилади для безперервного живлення ) і як живлення для побутової техніки . Водню в чистому вигляді у природі майже немає , тож його потрібно виробляти в процесі електролізу води або іншим способом .
 4. 4. 1.Виробництво 2.Паливні елементи 3.Транспортні засоби 4.Перевірка технологій 5.Безпека 6.Коди і стандарти 7.Освіта 8.Зберігання 9.Доставка
 5. 5. Водень допоможе поліпшити енергетичну безпеку , екологію та економічне зростання. Водень - це енергоносій (наприклад ,електрика ) , а не основне джерело енергії (наприклад, вугілля ). Використання водню як палива позитивно вплине на енергетичну безпеку , екологію та економічне зростання . Водень можна отримувати використовуючи найрізноманітніші природні ресурси газ , вугілля , оранічні відходи біопаливо .
 6. 6. За умов забезпечення виробництва водневою енергією , одержаною з не вуглецевих джерел , викидів діоксиду вуглецю немає зовсім. Водень можна виробляти з відновлюваних ресурсів ,а також можна використовувати для зберігання енергії з непостійних джерел. Водень допоможе поліпшити енергетику безпеку (тобто незалежність від країн постачальників ), тому що можна отримати із багатьох первинних джерел енергії , зокрема відновлювальних. У таблиці Менделєєва водень позначають як Н2 .
 7. 7. Методи виробництва На Землі у звичайних умовах молекулярний водень майже не зустрічається . Більшість водню на Землі пов’язана з киснем у воді. Виробництво елементарного водню вимагає переробки носія водню ,наприклад ,викопного палива і води. Витрачаються викопні ресурси та виділяється СО2 ( вуглекислий газ)в подальшому вклад енергії , крім викопного палива ,уже не потрібний.
 8. 8. Воднева енергетика в Україні Перевагою водневої енергетики для України могла б стати можливість значного зменшення енергетичної залежності країни за рахунок перетворення існуючих власних енергетичних ресурсів ( вугілля ,торфу ,біомаси , промислових відходів ) у водень з його подальшим використанням для задоволення енергетичних потреб країни . Перспективи для України є спосіб одержання водню шляхом газифікації вугілля ,запасів якого в Україні достатньо.
 9. 9. Приклад автомобіля , який їздить за допомогою водню.
 10. 10. Приклад водневих колонок
 11. 11. Запитання до призентації 1. Що таке воднева енергетика ? 2. Що таке водень ? 3. Ким був запропонований термін " воднева енергетика " ? 4. Назвіть хоча б три елементи водневої економіки . 5. З чим на Землі повязана більшість водню ?

×