Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×

програмові вимоги курсу Я у світі

Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 22 Anuncio

Más Contenido Relacionado

Presentaciones para usted (20)

A los espectadores también les gustó (20)

Anuncio

Similares a програмові вимоги курсу Я у світі (20)

Más de Методичний кабінет (20)

Anuncio

Más reciente (20)

програмові вимоги курсу Я у світі

 1. 1. Я - людина • Проектів немає Я та інші • “Історія та традиції моєї школи (мого класу)” (колективний) • “Чи важко бути стриманним?” • “Чому так важко бути господарем свого слова”, “Людина має творити добро” (груповий, за вибором учителя, учнів)
 2. 2. Я - українець • “Подорожуємо Україною” • “Історичні скарби України” • “Чим славиться Україна” • “Славетні Українці” Я - європеєць • “Мої ровесники за кордоном” • “Чим цікаві традиції та звичаї європейських народів” • “Внесок українців у світову науку і культуру” • “Винаходи людства, що змінили світ” • “Відомі у світі народні промисли сучасної України”
 3. 3. Розширити і узагальнити поняття дітей про поведінку між людьми, про вихованість і чемність, людську доброту, милосердя; розширити змiст понять чеснiсть i правдивiсть; навчити розпiзнавати цi моральнi явища; формувати вміння оцiнювати власнi вчинки та вчинки товаришiв; розвивати почуття відповідальності за свої вчинки і викликати бажання робити добро; виховувати у дітей бажання бути чесними, правдивими, вихованими, милосердними людьми.
 4. 4. Повторити правила поведінки в суспільстві; скласти власні твори на тему ввічливості, чемності, доброти. 3 тижні Учні 3 класу, учитель, батьки
 5. 5. • тип проекту: творчий, колективний; • об’єкт пізнання: правила поведінки в суспільстві; • провідна проблема: формування в учнів уявлення про людські чесноти; • спосіб розв’язання проблеми: збір інформації, робота з додатковою літературою, власна творча робота; • освітній продукт: власна міні -книга «Стежинками доброти», у якій відображено складені власноруч казки та малюнки до казок.
 6. 6. 1. Обговорення в класі ступеню значимості проблеми. 2. Визначення складу учасників проекту (учні, батьки, вчитель). 3. Формування завдань, які будуть розв’язуватися. 4. Визначення форми представлення результату (ілюстрована міні-книга) 5. Розподіл обов’язків між учасниками проекту. 6. Створення власної міні – книги «Стежками доброти» 7. Презентація книги.
 7. 7. Складання плану дій. Вивчення джерел інформації. Самостійна робота. 1-й тиждень – обирання творчої групи «Літератори», якій потрібно знайти вірші, казки та оповідання українських письменників і поетів на моральну тематику. 2-тиждень – обирання творчої групи «Письменники», яка з допомогою батьків готує власні казки, вірші та оповідання на моральну тематику. 3-й тиждень – обирання творчої групи «Художники», яка малює малюнки до складених казок, віршів та оповідань.
 8. 8. Перегляд мультфільму «Забери мене додому» Після перегляду мультфільму звертаю увагу дітей на те, що провідною темою мультфільму є формування в учнів уявлення про людські чесноти. (Доброта,милосердя,співчуття)
 9. 9. Виховна година на тему: “Буду гідним скрізь і всюди, щоб нести вам радість, люди!”
 10. 10. Ігри на формування моральних якостей дитини
 11. 11. Робота з художньою літературою. Виставка книг. Пропоную дітям у бібліотеці відшукати твори, в яких розповідається про доброту, милосердя, чесність, справедливість та інші моральні якості, з метою розширення та збагачення їхнього словникового запасу.
 12. 12. Читаємо вірші про добро і складаємо казочку Збагативши свою мову висловами, характерними словами про моральні якості , прочитавши та обговоривши оповідання, вірші, казки, даю дітям завдання – скласти казку , вірш чи оповідання про моральні якості людини.
 13. 13. Дитячі малюнки На уроці дітям пропоную створити власні малюнки до написаних групою «Письменники» власних казок, віршів чи оповідань.
 14. 14. Оформлення міні-книги Даю учням рекомендації стосовно створення власної міні-книги.
 15. 15. Мета: продовжувати формувати в учнів уявлення про людські чесноти; навчитися співвідносити свої вчинки зі ставленням до інших людей; розвивати вміння осмислювати людські цінності, самосвідомість; спонукати до добрих справ; виховувати гуманну, творчу особистість, здатну бережно ставитись до всього, що її оточує. Обладнання: дитячі малюнки, виставка книг, фонозапис музики.
 16. 16. Який чарівний, дивовижний світ! І ми на цій планеті – люди. Учись добро творити з юних літ, Тоді й тобі самому добре буде. Засяє іскра у людських очах, Як серденько її тепло відчує. І відійде тривога, зникне страх, І світла радість, заструмує. Й твоя душа від цього оживе, Дзвіночком радісно задзвонить. І доброта до тебе попливе, Від зла і лиха оборонить. Бесіда про людяність, милосердя, добро.
 17. 17. 1.Добру людину ... (бджола не жалить). 2.Життя дане на ... (добрі справи). 3.Не брудни криниці... (бо схочешводщі). 4.Добрі справи ... (прикрашають людину). 5.Злий не вірить,... (що є добрі люди). 6.Що посієш,... (те й пожнеш). 7.У доброї господині і... (півень несеться). 8.Сварка до добра ... (не доводить). 9.Чужим добром не ... (забагатієш). 10.Так треба жити, щоб нікому ... (зла не чинити). 11.Добре ім'я - найкраще ... (багатство). 12.3а добро ... (добром і платять).
 18. 18. У вас на столі лежать листочки. Кожен з вас може написати, якими рисами повинна бути наділена людина, щоб про неї говорили лише добре? Отже,вихованість,чуйність,доброта, ввічливість виявляється у ваших вчинках
 19. 19. Кожна команда презентує свою роботу. Інсценізація твору «Для чого людині серце» Демонструє складені ними казки на моральну тему

×