Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
Якісна дошкільна освіта – обов’язкова первинна складова системи
безперервної освіти
15 вересня 2015 року на базі відділу о...
Вихователь ДНЗ №22 Хмель Н.О. розповіла про особливості розвитку
дітей молодшого дошкільного віку (психологічний аспект). ...
Підсумки роботи ПНМК були проведені в інтерактивній формі, що
дало можливість педагогам активізувати знання за пропоновано...
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

пнмк мол.віку 15.09.15р. сайт отдела

184 visualizaciones

Publicado el

  • Sé el primero en comentar

пнмк мол.віку 15.09.15р. сайт отдела

  1. 1. Якісна дошкільна освіта – обов’язкова первинна складова системи безперервної освіти 15 вересня 2015 року на базі відділу освіти пройшло засідання предметної науково-методичної комісії вихователів груп молодшого дошкільного віку за темою «Якісна освіта – обов’язкова первинна складова системи безперервноїосвіти. Педагогів привітала методист МК Героєва В.І., яка зосередила увагу на важливості якісної освіти з дошкільного віку та відзначила достатньо - високий рівень компетентності вихователів міста. З підсумками роботи ПНМК вихователів груп раннього віку за минулий рік та організацією освітнього процесу в ДНЗ у контексті сучасних вимог Базового компонента дошкільної освіти виступила керівник ПНМК, вихователь-методист ДНЗ №22 Соловйова-Зубкова Ю.Ю. Вона провела ділову гру за темою «Відстеження динаміки зростання якісних показників у дітей дошкільного віку як основа моніторингових досліджень дошкільної зрілості за «Табелем успіху» А.І.Андруняк», завдяки якій вихователі зрозуміли важливість проведення моніторингу якісних показників починаючи з молодшого дошкільного віку та створила умови для інтегрованого обміну досвідом відстеження динаміки зростання якісних показників у дітей дошкільного віку.
  2. 2. Вихователь ДНЗ №22 Хмель Н.О. розповіла про особливості розвитку дітей молодшого дошкільного віку (психологічний аспект). А вихователь ДНЗ №20 Рибалка О.М. ознайомила з роллю розвиваючого середовища в організації виховної та навчальної діяльності дітей молодшого дошкільного віку.
  3. 3. Підсумки роботи ПНМК були проведені в інтерактивній формі, що дало можливість педагогам активізувати знання за пропонованою проблемою. Надані методичні рекомендації для впровадження в практику роботи педагогів.

×