Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Васильчишина В.М.

172 visualizaciones

Publicado el

Портфоліо майстра в/н

Publicado en: Empleo
 • Sé el primero en comentar

 • Sé el primero en recomendar esto

Васильчишина В.М.

 1. 1. Майстра виробничого навчанняМайстра виробничого навчання Квасилівського професійного ліцеюКвасилівського професійного ліцею
 2. 2. Життєве кредо: твори добро і воно завжди до тебе повернеться сторицею Творче кредо: люди вчаться того, чого ви їх навчаєте, а не того, чого ви їх бажаєте навчити
 3. 3. Майстер виробничогоМайстер виробничого навчання Квасилівськогонавчання Квасилівського професійного ліцею.професійного ліцею. ОсвітаОсвіта –– спеціальнаспеціальна технічна.технічна. Навчання:Навчання: - Рівненський державний- Рівненський державний технікум економіки ітехнікум економіки і підприємництва (2005 рік).підприємництва (2005 рік). - Курси підвищення- Курси підвищення кваліфікації (2014 рік).кваліфікації (2014 рік).
 4. 4. Спеціальність:Спеціальність: «Технологія харчування».«Технологія харчування». Трудова діяльність:Трудова діяльність: З 1982 року – працювалаЗ 1982 року – працювала кондитером в Рівненськомукондитером в Рівненському кооперативному споживчомукооперативному споживчому товаристві.товаристві. З 1994-зав. виробництвомЗ 1994-зав. виробництвом в кондитерському цеху вв кондитерському цеху в Квасилівському кооператив-Квасилівському кооператив- ному товаристві.ному товаристві. З 2001 року – майстерЗ 2001 року – майстер виробничого навчаннявиробничого навчання Квасилівського професійногоКвасилівського професійного
 5. 5. Мій творчий шлях Майстер – це не професія. Майстер – цеМайстер – це не професія. Майстер – це професіонал, який має велике мислення іпрофесіонал, який має велике мислення і практичні навички праці.практичні навички праці. Працю вчителя ні з чим не можна порівняти, ним потрібно народитися, самим живим прикладом для учнів є приклад самого майстра, професіонала своєї справи. Потрібно вести себе так, щоб кожен рух вчив нас чомусь новому, і завжди потрібно знати що хоче вчитель, а що – ні. Якщо ми не знаємо цього, то кого ми можемо виховувати?
 6. 6. Завдання майстра в/н «Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності». Чеський педагог і мислитель Ян Коменський. Для того, щоб навчити, необхідно:  володіти основами педагогічної майстерності;  вміло розподіляти і перемикати увагу;  готувати практичні розробки навчальних тем;  удосконалювати власну майстерність.
 7. 7. Моє педагогічне кредо:Моє педагогічне кредо: Без прикладів неможливо ні правильно робити, ні успішно вчитися.
 8. 8. Тема, над якою я працюю: «Впровадження інноваційних технологій у виробничому навчанні».
 9. 9. Інноваційний процес в освітіІнноваційний процес в освіті - це сукупність- це сукупність послідовних, цілеспрямованих дій, спрямованих на їїпослідовних, цілеспрямованих дій, спрямованих на її оновлення, модифікацію мети, змісту, організації, форм іоновлення, модифікацію мети, змісту, організації, форм і методів навчання та виховання, адаптації навчальногометодів навчання та виховання, адаптації навчального процесу до нових суспільно-історичних умов.процесу до нових суспільно-історичних умов. Мета такого навчанняМета такого навчання – створення умов для– створення умов для забезпечення власної навчальної діяльності учнів ізабезпечення власної навчальної діяльності учнів і розвиток індивідуальних особливостей кожного.розвиток індивідуальних особливостей кожного.
 10. 10. 1. Технологічні таблиці. 2. Презентації занять. 3. Схеми, таблиці. 4. Опорні конспекти. Методичні доробки:
 11. 11. Відкритий урок на тему:Відкритий урок на тему:
 12. 12. Позаурочна діяльність Мої учні беруть участь у конкурсах за професією «кухар».
 13. 13. У 2013 році брала участь у конкурсі професійної майс- терності серед майстрів виробничого навчання за професією «кондитер».
 14. 14. Представлення власних виробівПредставлення власних виробів
 15. 15. Робота з учнямиРобота з учнями
 16. 16. РоботаРобота з учнямиз учнями

×