Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

2.як залучити до дій інших

1.346 visualizaciones

Publicado el

Publicado en: Educación
  • Sé el primero en comentar

2.як залучити до дій інших

  1. 1. •розширити і поглибити логічне пізнання проблеми; •формувати соціальний досвід; •популяризувати ідеї; •узагальнити, сформулювати і обговорити результати діяльності.
  2. 2. № Назва екокоманди Кількість витраченої води за тиждень до вивчення теми (в літрах) Кількість витраченої води за тиждень після вивчення теми (в літрах) Різниця (літрів) 1. “Капітошки” 19370 18785 585 2. “Дбайки” 16450 16320 130 3. “Чистюльки” 25420 25080 340
  3. 3. випускаємо стінгазету пишемо лист створюємо колаж готуємо пам'ятки влаштовуємо фотовиставку
  4. 4. 1.Обговорити в групах, які є ідеї щодо проекту й чому втілення задуму важливе для нашої країни, планети. 2.Вирішити, які кроки треба зробити для втілення задуму. 3.Визначитись, як будете працювати над проектом: на уроці чи після нього, хто і що буде робити. 4.Втілити свій задум. 5.Підготувати презентацію результатів роботи.
  5. 5. -Що нового ви дізналися, працюючи над темою “ Важливість води для людини та скорочення її витрат ”? -Що було для вас важливим ? -Про що ви хотіли б дізнатися більше? -Що ви навчилися робити для збереження води? -Які зміни сталися у вашому способі життя та поведінці? -Що це дало особисто кожному з вас? -Що було складним у роботі вдома та в класі?Як ви долали труднощі?

×