Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

TEDi Eğitim Danışmanlık Eğitim ve Seminer Kataloğu

5.997 visualizaciones

Publicado el

TEDi Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. Eğitim ve Seminer Kataloğu

Ümit ÜNKER Kurucu - Genel Müdür

Publicado en: Empresariales
 • Sé el primero en comentar

 • Sé el primero en recomendar esto

TEDi Eğitim Danışmanlık Eğitim ve Seminer Kataloğu

 1. 1. EĞİTİM VE SEMİNER KATALOĞU 2016
 2. 2. Gizlidir Kimdir? Türkiye'nin ilk ve tek KPI odaklı Satış, Pazarlama, Yönetim ve Liderlik, İş Hukuku, Koçluk ve Kişisel Gelişim Eğitimleri noktasında, sınıf içi ve online eğitimi birleştirdiği tam öğrenme metodolojisine sahip yenilikçi hibrit eğitimleri ile, firmaların ihtiyaçlarına çözüm olacak kalıcı öğrenmeyi sağlayan kanıtlanmış modeli ile hizmet vermektedir. Bugüne kadar 40.000 'den fazla katılımcıya verdiğimiz seminer ve hibrit eğitimlerimizle Ümit Ünker önderliğinde Türk Silahlı Kuvvetleri, Turkcell, Microsoft, Acer, Sunexpress, Atlasglobal, Index Grup, Datagate, Ağaoğlu, DAP Yapı, Koçtaş, Mynet, Setur, Alfemo gibi ulusal ve uluslararası markalara verdiğimiz 20 'den fazla, farklı Satış ve Stratejik Gelişim eğitimlerimizle kurumsal tüm eğitim ihtiyaçlarınızı uçtan uca şirketinize özel tasarlayarak çözüm üretiyorduk. Bugün, bünyemize kattığımız yeni eğitmenlerimiz, danışmanlarımız ve içeriği uluslararası alanda kabul görmüş eğitimlerimizle müşterilerimize eğitim ve danışmanlık alanında liderlerinin, yöneticilerinin ve çalışanlarının şirket strateji ve temel performans göstergeleri (KPI) doğrultusunda geliştirilmesi ve organizasyona değer katması sağlanmaktadır.
 3. 3. Gizlidir Amaç Liderlerin , yöneticilerin, takımların ve bireylerin iş dünyasının ihtiyaçlarına göre gelişim ihtiyaçlarının belirlendiği, bu ihtiyaçlara göre uygulamaların yapıldığı ve 360 derece olarak takibinin yapıldığı programlardır. –  Liderler, yöneticiler, takımlar ve bireylerin bugünün iş dünyasında başarılı bir şekilde tutunmalarını sağlamak ve kendi sorumluluk alanlarında kendilerini ve iş sonuçlarını geliştirmek için hazırlanmış eğitim programlarıdır. –  Liderlik ve yöneticilik yetkinliklerinin gelişmesine yönelik premium içeriklere sahiptir. –  Satış, Pazarlama, İş Hukuku ve Kişisel Gelişim alanlarında ihtiyaca yönelik profesyonel ve akademik güncel içeriklerle iş sonuçları ve KPI sonuçlarını geliştirecek şekilde organizasyon ve kuruma özel dizayn edilmektedir. –  Global olarak kabul edilmiş iş alanlarına ve iş yetkinliklerine destek olacak şekilde geliştirilmiştir. –  Keşfetme, öğrenme, yansıtma ve uygulama adımları ile şirketin hedefine gitmesine yardımcı olacak çalışanlar yetiştirir. –  Çalışanların uygulanabilir kazanımlar elde etmesine yönelik olarak dizayn edilmiştir.
 4. 4. Gizlidir OTJL Modeli –  On The Job Learning (OTJL) modelimiz kişinin ihtiyacı olduğu alanlara yönelik olarak; –  Kişisel Gelişim Haritası çıkarılması –  Sınıf içi uygulama –  Online ara sınav – video – final değerlendirmesi –  İş üzerinde uygulama –  Bireysel – yönetici – bölüm içi – bölüm dışı değerlendirme adımlarını içermektedir. –  Geribildirim toplantıları
 5. 5. Gizlidir Yönetim ve Liderlik (40 Modül) Kendini Yönetmek Kariyer Yönetimi Delegasyon Hedef Belirleme Yukarıyı Yönetmek Toplantı Yönetimi Yeni Yöneticiliğe Geçiş Sunum Teknikleri Stres Yönetimi Zaman Yönetimi Yazma Yetkinliği Çevreyi Yönetmek Değişim Yönetimi Koçluk Çalışanı Geliştirme Zorluklarla Başa Çıkma Geri Bildirimin Temelleri Uzaktan Yönetim İşe Alım Liderlik ve Motivasyon Performans Değerlendirme İkna Etme Sanatı Personeli Kaybetmemek Ekip Liderliği Ekip Yönetimi İşi Yönetmek Bütçe Yönetimi İş Vakası Geliştirme İş Planı Geliştirme Kriz Yönetimi Müşteri Odaklılık Karar Alma Çeşitlilik Finans Dinamikleri İnovasyon ve yaratıcılık İnovasyon Uygulamaları Temel Pazarlama Müzakere Performans Yönetimi Süreç Geliştirme Proje Yönetimi Stratejik Düşünme Strateji Planlama ve Uygulama
 6. 6. Gizlidir Satış (13 Modül) Direkt Satış İleri Satış Teknikleri Yaratıcı Drama ile Satış Beden Dili İle Karşımızdaki Kişiyi Nasıl Etkileriz? Telefonda Etkili İletişim ve Satış Teknikleri 4 Adımda Satış Başarılı Satışın İpuçları Etkin Dinleme ve Etkili İletişim Direkt Satış İknanın Psikolojisi ve Zor Müşteriler İle Başa Çıkma Sanatı İyi Satıcı Olma Rehberi ve Başarılı Satıcı Nasıl Olunur? İtirazları Karşılama ve Yeni Nesil Satış Kapama Teknikleri Satışta %100 Performans ve Ekip Yönetimi İletişim Yönetimi Girişiminizin Ürün ve Hizmetlerini Nasıl Satarsınız? * Bütün eğitimler firmaya, markaya ve katılımcı profiline göre özelleştirilmektedir.
 7. 7. Gizlidir Satış (4 Modül) İndirekt Satış Satışta Yürümek Satışta Koşmak Satış Yönetimi Satış Operasyon Yönetimi Perakende Yönetimi * Bütün eğitimler firmaya, markaya ve katılımcı profiline göre özelleştirilmektedir.
 8. 8. Gizlidir Pazarlama (13 Modül) Genel Pazarlama Pazarlamada Yürümek Pazarlamada Koşmak Pazarlama Okulu Marka Yönetimi Perakende Pazarlaması Tüketici Davranışları Pazarlama İletişimi Dijital Pazarlama Pazarlama Araştırması Nöropazarlama Çok Kanallı (OmniChannel) Pazarlama Gerilla Pazarlama Alışverişçi Pazarlaması CRM * Bütün eğitimler firmaya, markaya ve katılımcı profiline göre özelleştirilmektedir.
 9. 9. Gizlidir Kişisel Gelişim (18 Modül) KGO - 1 İletişimin Ustası Olmak Etkin Dinleme ve Etkili İletişim Etkili İfade ve Hitabet Yüz Yüze İletişim Zor İnsanlarla Başa Çıkma Teknikleri Kişisel Markalaşma Profesyonel Hayatta Kişisel İmaj Yönetimi Beden Dili İle Karşımızdaki Kişiyi Etkileme Teknikleri KGO - 2 Bireyi ve Davranışını Anlamak Etkileme Sanatı Girişimcilik ve İş Kurma İş ve Yaşamda Motivasyon İş Yaşamında Psikoloji Nasıl İkna Ederiz? Öfke Yönetimi Topluluk Önünde Keyif Alarak Konuşma Zihin Haritaları (Mind Mapping) İş ve Özel Hayata Felsefik Bakış * Bütün eğitimler firmaya, markaya ve katılımcı profiline göre özelleştirilmektedir.
 10. 10. Gizlidir Hukuk (6 Modül) İş Dünyasında Hukuk Yöneticiler İçin Hukuk YK Sorumluluğu ve Yetki Devri TBK ve Getirdikleri İş Hukuku - 1 İş Hukuku - 2 Yatırım Dünyasında Hukuk * Bütün eğitimler firmaya, markaya ve katılımcı profiline göre özelleştirilmektedir.
 11. 11. Gizlidir Referanslarımızdan Örnekler
 12. 12. TEDi Eğitim & Danışmanlık Ltd. Şti. Adres: Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sokak No:31/1 Smart Plaza B Blok Kat:4 Ofis No:8-9 34805 Kavacık/Beykoz/Istanbul Telefon : +90 216 681 6451 Faks : +90 216 413 3783 Email : info@tediegitim.com Web : www.tediegitim.com

×