Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
Підготували учениці 4 класу Лобай Софія та Гутник
Анастасія
У нашому містечку є такі
водойми:
Ставок “ Лягушатник” Озеро за лікарнею
 Річка Солокія  Річка Рата
Річка Західний Буг
Західний Буг-рівнинна річка. Від
інших річок, починається не
маленьким потічком з джерельця, а
досить п...
Про озера нашого міста
 У нашому місті є красиві озера. Улітку тут
відпочивають багато людей. Більшість наших озер
округл...
Рослинний світ водойм
Наші водойми мають різноманітний рослинний
світ:
Водорості Очерет Латаття Ряска
Тваринний світ водойм
 У наших водоймах мешкає багато риб:
Окунь Верхоплавка Судак
Щука
Плотва Щука Лящ
Лящ
 Нажаль, люди не дбають про охорону наших водойм.
 Головним джерелом забруднення природних вод є стічні
води (промислові...
Способи охорони водойм
 1.Відпочиваючи на пляжі не розкидати сміття та
прибирати перед відходом.
 2. Не викидати хімікат...
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

водойми мого краю

презентація

 • Inicia sesión para ver los comentarios

 • Sé el primero en recomendar esto

водойми мого краю

 1. 1. Підготували учениці 4 класу Лобай Софія та Гутник Анастасія
 2. 2. У нашому містечку є такі водойми: Ставок “ Лягушатник” Озеро за лікарнею
 3. 3.  Річка Солокія  Річка Рата
 4. 4. Річка Західний Буг Західний Буг-рівнинна річка. Від інших річок, починається не маленьким потічком з джерельця, а досить повноводним потоком з села Верхобужі.Довжина становить 772 км (в Україні 392 км), площа басейну — 73500 км² (в Україні — 11205 км²). Також протікає річка в Україні, Білорусі та Польщі (де називається просто Буґ) У басейні річки на території Львівської області є 7 водосховищ . Найбільші з них: Добротвірське та Сокальське. У цій річці є сом, довжина якого 3 м. Ця риба практично не рухається. Цього сома побачили рибаки.
 5. 5. Про озера нашого міста  У нашому місті є красиві озера. Улітку тут відпочивають багато людей. Більшість наших озер округлої форми. Зазвичай їхня вода є прісною. Озера використовуються в основному для місцевих потреб, тобто для водозабезпечення сільських населених пунктів, тваринницьких ферм, зрошення земель, розвитку рибного господарства, водоплавної птиці та цінних хутрових звірів.
 6. 6. Рослинний світ водойм Наші водойми мають різноманітний рослинний світ: Водорості Очерет Латаття Ряска
 7. 7. Тваринний світ водойм  У наших водоймах мешкає багато риб: Окунь Верхоплавка Судак Щука Плотва Щука Лящ Лящ
 8. 8.  Нажаль, люди не дбають про охорону наших водойм.  Головним джерелом забруднення природних вод є стічні води (промислові, господарсько-побутові, сільськогосподарські), серед яких за токсичністю виділяються промислові стічні води.  Будівництво мостів або інші зміни у річці чи на берегах ріки можуть призвести до змін річкового стану. Видобуток піску й гравію призводить до руйнування берегів ріки та збільшення кількості осадів.  Мийні засоби, мило, яке ми використовуємо для прання одягу або миття автомобіля потрапляють через каналізацію і канави до найближчих річок і озер, забруднюючи воду і водні ресурси.  Особливої шкоди водоймам завдають нафта й нафтопродукти, які утворюють на поверхні плівку, що перешкоджає газообмінові між водою і атмосферою і знижує вміст кисню у воді; 1 т нафти здатна розпливтися на 12 км2 поверхні води.  Щорічно понад 6,3 млрд кг сміття скидають в океан ,забруднюючи водойми.
 9. 9. Способи охорони водойм  1.Відпочиваючи на пляжі не розкидати сміття та прибирати перед відходом.  2. Не викидати хімікати з підприємств.  3. Не виловлювати так багато риби.  4.Не викидати сміття у воду.  5. Не мити машини у воді.  6. Економити воду річок та озер. Бережіть водойми, адже забруднення водойм небезпечно для усього живого.

×