Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Sys admin wa_rvv

inzerát

  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Sys admin wa_rvv

  1. 1. Oznámení o volné pracovní pozici Národní knihovna České republiky zastoupená PhDr. Vítem Richterem, generálním ředitelem Národní knihovny České republiky hledá vhodné uchazeče na obsazení pracovního místa Systémový/á administrátor/ka webového archivu (Webarchiv.cz) - Referát výzkumu a vývoje Požadujeme:  vysokoškolské vzdělání technického směru, započaté studium VŠ nebo praxe v oboru  občan ČR, občan států EU (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR)  znalost operačního systému Linuxu  pokročilá znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu  schopnost a chuť učit se novým věcem a samostatnost Výhodou:  znalost skriptování  zkušenost s dalšími technologiemi pro správu systému (Docker, Ansible, atd.)  zkušenost s cloudovými řešeními a souvisejícími technologiemi Náplň práce:  provoz, recovery a vylepšování nové infrastruktury na frameworku Apache Hadoop s HDFS, Ambari, HBase a dalšími prvky  administrace, zajištění provozu a kontinuálního vylepšování současného webového archivu  podílení se na návrhu, vývoji a testování nových řešení pro správu dat webového archivu  zapojení do výzkumného projektu NAKI II Nabízíme:  pracovní poměr na 1,0 úvazek v první fázi se smlouvou uzavřenou na 1 rok s perspektivou prodloužení do 31.12.2022, případně dalšího působení v NK ČR  možnost home office a časová flexibilita  možnost zapojení do dalších aktivit NK ČR  zapojení do významného interdisciplinárního výzkumného projektu  činnosti vyplývající z pracovního úvazku mohou být nosným tématem i pro vysokoškolskou kvalifikační práci na úrovni Ing. či Ph.D.
  2. 2.  platové zařazení v platové třídě 12 (dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění) včetně motivačního ohodnocení  zajímavou práci v dynamickém oboru  pracoviště v Centrálním depozitáři NK ČR v Praze – Hostivaři  široké spektrum benefitů: 5 týdnů dovolené, až 5 dní volna z kolektivní smlouvy, stravenky, zvýhodněné vstupy do divadel, akcí v Klementinu, AMG karta opravňující k bezplatným nebo zvýhodněným vstupům do muzeí a galerií  možnost vyzkoušet si práci s nejnovějšími technologiemi a velkými objemy dat Nástup od 1. 10. 2020 nebo dle dohody. V případě zájmu zašlete prosím stručný motivační dopis a strukturovaný profesní životopis na e-mailovou adresu zdenko.vozar@nkp.cz, Do předmětu zprávy uveďte „Systémový/á administrátor/ka webového archivu RVV“. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Zasláním Vašeho životopisu Národní knihovně České republiky dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

×