Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Słodka portugalia

 • Inicia sesión para ver los comentarios

 • Sé el primero en recomendar esto

Słodka portugalia

 1. 1. Słodka Portugalia
 2. 2. Od zawsze lubię gotować a raczej przygotowywać różnesłodkości. Od małego pomagałam mojej mamie ugniatać,wałkować, miksować i dzięki czemu wiele się od niejnauczyłam. Później studiowałam tysiące książek kucharskich istron internetowych. Spędziłam godziny na oglądaniuprogramów kulinarnych. Przypaliłam setki ciast, dziesiątkimoich biszkoptów opadło i wiele moich placków składało sięgłównie z zakalca. Godziny ćwiczeń przyniosły jednak efekt-od pewnego czasu to ja jestem głównym cukiernikiem w domu:)
 3. 3. W roku 2009 zaczęłam studiować FilologięIberyjską. Dzięki temu poznałam i pokochałamPortugalię. W lecie 2010 r. Pojechałam doLizbony i Porto, gdzie miałam szansęspróbować lokalnych przysmaków. Chciałabymnauczyć się ich przygotowywania odspecjalistów. Dlatego właśnie ubiegam się oStypendium. Chcę wyjechać do Portugalii ipoznać tajniki tamtejszej kuchni!
 4. 4. A oto niektóre z moich wyrobów...
 5. 5. ciasto „świerszcz”
 6. 6. tarta dyniowa ze słodką śmietanąi cynamonowymi gwiazdkami
 7. 7. amerykańskie naleśniki
 8. 8. tarta makowa z wiśniowymi ciasteczkami
 9. 9. sernik nowojorski z polewą kajmakowąi orzechami laskowymi
 10. 10. Wierzę, że aby osiągnąć sukces zawodowy,należy robić to, co się lubi. Dlatego chcęwykorzystać moją wiedzę zdobytą podczasstudiów ekonomicznych oraz pasję doPortugalii i słodyczy i otworzyć pierwszą wPolsce cukiernię serwującą portugalskiesmakołyki.Dziękuję za Wasze głosy i już teraz zapraszamdo mojej cukierni na prawdziwe...
 11. 11. ...pastéis de nata, których wykonania mam nadziejęsię nauczyć na warsztacie sfinansowanym przezStypendium.

×