Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

презентация роботи закладу 2017

56 visualizaciones

Publicado el

аттестация

Publicado en: Educación
 • Sé el primero en comentar

презентация роботи закладу 2017

 1. 1. Департамент освіти Маріупольської міської ради Комунальний заклад Будинок творчості дітей та юнацтва Приморського району ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТИ ЗАКЛАДУ м. МАРІУПОЛЬ 2017
 2. 2. Будинок творчості дітей та юнацтва Приморського району створено в травні 1985 року. Робота педагогічного колективу реалізується за трьома основними напрямками: • .Освітня діяльність (робота гуртків, об’єднань). • Організаційно-масова робота (заходи з виховання патріотичних почуттів, державної свідомості, народознавства, благодійні акції, концерти для ветеранів, свята для дітей пільгових категорій, новорічні ранки, організація дозвілля дітей під час канікул, організація та проведення районних масових заходів). • Інструктивно-методична робота (підготовка та проведення районних семінарів для педагогів- організаторів навчально-виховних закладів району, керівників шкільних музеїв, керівників гуртків декоративно-ужиткового та художньо- естетичного напрямків, робота консультаційного пункту, розробка методичних рекомендацій, сценаріїв масових заходів, підбір методичної літератури, вивчення та узагальнення кращого педагогічного досвіду).
 3. 3. КЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва Приморського району» - комплексний заклад художньо-естетичного спрямування. Щорічно кількість дітей збільшується.
 4. 4. Атестація – один із шляхів підвищення професійної майстерності педагогів. Всього пройшли атестацію за останні п’ять років 24 педагоги. Наслідки атестації: 1 педагог підтвердив кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 педагог підтвердиі звання «керівник гуртка – методист», 9 педагогів підвищили тарифний розряд. Навчально-виховний процес здійснюють 25 педагогів. За рівнем освіти: з загальної кількості працівників 60 % працівників з повною вищою освітою, 4 % з базовою вищою освітою, 28 % з неповною вищою освітою та 8 % з загальною середньою освітою.
 5. 5. МЕТОДИЧНА РОБОТА
 6. 6. Методична проблема, над якою працює заклад: підвищення якості психолого-педагогічного, інформаційного, науково-методичного супроводу діяльності педагогів закладу. Завдання методичного супроводу зростання професійної майстерності керівників гуртків: • сформувати мотиваційну, теоретичну та практичну готовність педагогічних працівників до модернізації змісту навчально-виховного процесу в позашкільному навчальному закладі; • добирати оптимальні форми, методи, засоби для підвищення професійного потенціалу педагогів; • створювати умови для самоосвіти й саморозвитку педагогів; • створювати умови для презентації передового педагогічного досвіду. Основними шляхами розвитку професійної компетентності педагога є: робота в методичних об’єднаннях, творчих групах, інноваційній діяльності, освоєння нових педагогічних технологій, трансляція ( передача ) власного педагогічного досвіду та інше
 7. 7. В 2016 році узагальнено досвід роботи керівника «Народного художнього колективу» студії декоративно- прикладної творчості «Чарівниця» Горпинич Л.Ф. з проблеми «Створення умов для розвитку творчої активності вихованців через заняття декоративно- прикладною творчістю» Робота Горпинич Л.Ф. була представлена до участі у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». 2017 рік - керівника груп динамічно-варіативного розвитку Флоринської С.І. – на тему «Навчання і розвиток дітей дошкільного віку в умовах позашкільного закладу» Система роботи Флоринської С.І. вирішує завдання нового типу навчання дошкільнят, спрямоване на всебічний розвиток особистості дитини, що забезпечує максимальну включеність у практичну діяльність, пов'язану з світом почуттів, емоцій, потреб, що веде до саморозвитку особистості.
 8. 8. Пріоритетні завдання в роботі: 1. Психологічний супровід обдарованих дітей БТДтаЮ; 2. Розвиток творчих здібностей, творчого мислення, уяви та креативності дітей; 3. Формування правової компетентності всіх учасників навчально- виховного процесу; 4. Пропагування здорового способу життя, формування власної позиції щодо збереження свого здоров′я; 5. Забезпечення психологічної підготовленості усіх учасників навчально- виховного процесу до навчання і виховання; 6. Надання консультацій керівникам гуртків з питань організації навчально-виховного процесу; 7. Надання рекомендацій батькам з питань виховання дітей; 8. Розвиток у педагогів і вихованців установку на вдосконалення свого інтелекту, естетичної і моральної свідомості, самовиховання та самовдосконалення. РОБОТА ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА
 9. 9. «Робота з обдарованими дітьми» Однією із важливих сфер взаємодії педагогів із психологом є робота з обдарованими дітьми. Тому практичним психологом проводиться психодіагностична робота з обдарованими дітьми, консультаційна робота з проблем розвитку, психологічна просвіта учасників НВП щодо взаємодії з обдарованими та корекційно-відновлювальні заняття для розвитку творчих здібностей. У 2016-2017 н.р. у міському банку даних «Обдаровані діти» знаходяться 13 вихованців, у банку даних БТДтаЮ – 6, у банку даних резерву – 6.
 10. 10. Плани, завдання Допомагати формуванню психологічної компетентності учасників НВП Урізноманітнити форми та методи роботи Поглиблено вивчати індивідуальні особливості педагогів, вихованців Працювати над розвитком творчої компетентності учнів, їх обдарованості Займатися самоосвітою з метою підвищення психологічної майстерності Продовжувати роботу з формування навичок здорового способу життя Сприяти формуванню правової компетентності учасників НВП
 11. 11. Концепція виховної системи закладу Головна виховна мета закладу – максимально підтримати дитину в визначенні її інтересів, цінностей, сенсу життя, цілей, можливостей. Мета конкретизується через систему завдань: • виховання національної свідомості, любові до рідної землі, родини, свого народу, держави; • формування життєвої компетентності, здатності до усвідомленого вибору майбутньої професії, розвиток професійно важливих якостей особистості; • сприяння набуттю вихованцями соціального досвіду; • забезпечення базової культури, розвиток естетичних потреб і почуттів; • формування екологічної культури, гармонізація відносин особистості з природою; • формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя; • спонукання вихованців до протидії проявам аморальності, правопорушень, бездуховності.
 12. 12. Один з напрямків роботи колективу є культурно-масові заходи з учнями шкіл, мешканцями району та міста, вихованцями закладу. В 2015-2016 році проведено 170 масових заходів, в яких взяли участь 4550 учасників. Це концертні програми, виставки, конкурси, змагання, майстер- класи та багато інших форм. МАСОВІ ЗАХОДИ
 13. 13. Художньо-естетичний напрямок. Цілі та задачі: розвиток художньо-естетичного смаку, креативного мислення, створення гарного настрою, активне виявлення та підтримка юних талантів та обдаровань. За три останніх роки проведено 200 заходів цього напрямку: конкурсні програми в яких взяли участь понад 3500 учнів шкіл району та вихованців закладу. Це конкурсні програми для гуртківців під час канікул: «Багряної осені салют», «Творчість юних», «Міс Золушка», «Міс творчість». Традиційні конкурси юних талантів «Різдвяні зіроньки», для дітей пільгових категорій «Смарагдовий передзвін» та багато інших. Концерти колективів художньої самодіяльності проходять у парках, на дворових майданчиках, на площах міста.
 14. 14. Виховання почуття патріотизму, поваги до Вітчизни, готовності укріплювати основи суспільства і державності, гідно та чесно виконувати обов’язки громадянина із захисту Батьківщини – ці завдання найбільш актуальні в наш час. Для вирішення цих завдань проводяться заходи: зустрічі з військовослужбовцями української армії, ветеранами другої Світової війни, воїнами- інтернаціоналістами. Заходи до Дня захисника Вітчизни, Дня Соборності України, Дня гідності та свободи України. Вихованці беруть активну участь в заходах в межах місячників та декад національно-патріотичного виховання. Всього проведено 60 заходів, в них учасників 2164.. Формування основ екологічної культури, екологічного мислення, свідомо-правильного відношення до природи, виховання любові і дбайливого ставлення до природи – ці завдання вирішуються під час проведення заходів екологічного спрямування. Цикл заходів «Ми та природа», «Світ живої природи», «Стежками рідного краю», «Географія рідного краю», «Дивний світ природи», акції «Замість ялинки – зимовий букет», «Допомога птахам», «Першоцвіт» - це далеко не весь перелік проведених заходів екологічного спрямування. Всього було проведено 37 заходів, в них учасників – 1398.
 15. 15. Духовний розвиток дітей та підлітків, розвиток інтересу до історії свого народу, любові до рідного краю, формування правових навичок, інлектуальний розвиток молоді – ці завдання вирішуються під час проведення заходів гуманітарного та історико-краєзнавчого напрямків, таких як: цикл заходів до 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченка, зустрічі з краєзнавцем-журналістом В.Н. Веренікіним, з працівниками історичної бібліотеки ім.. Грушевського, представниками громадської організації «Український дім», під час проведення тренінгових занять на правову тематику та інше. Всього проведено 63 заходи, в них учасників – 2270. З метою вивчення правил дорожнього руху, правил пожежної безпеки, профілактики дитячого травматизму, попередження та правила поводження в надзвичайних ситуаціях проводяться заходи: квест «Безпечний експрес», заходи в межах місячника «Увага! Діти на дорозі!», огляди-конкурси загонів юних інспекторів руху, КВК ЮІР, зустрічі з працівниками МНС, конкурси агітбригад загонів юних пожежних та інші. Всього проведено 34 заходи, в них учасників – 697.
 16. 16. З метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, попередження негативних проявів у молодіжному середовищі проведено 22 заходи, в яких взяли участь 483 підлітка. Це такі заходи, як «Молодь проти СНІДу», «Впевненість у завтрашньому дні», «Подорож в країну ЗОЖ», «Здорова сім`я – здорова країна, «Надія є». Під час проведення заходів широко використовуються відео презентації, тренінгові заняття, флеш-моби.
 17. 17. Найбільш значущі досягнення вихованців – це перемоги у конкурсах: Всеукраїнський фестиваль «Кубок Ренесансу», Всеукраїнський фестиваль «Зірки та зіроньки», Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Мелітопольські відомості», Всеукраїнський фестиваль танцю «Мульти - DANCE», Всеукраїнський фестиваль «Spring Star Championship – 2016», Міжнародний фестиваль народної творчості «Зимові візерунки», Міжнародні змагання зі спортивних танців «Чемпіонат УФСТ – 2015. Кубок світу IDUS - 2015», Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». З початку 2016-2017 навчального року вихованці отримали 86 нагород. Одним з показників роботи закладу є участь вихованців у конкурсах, фестивалях та змаганнях різного рівня. За останній рік значно зросла результативність участі вихованців у конкурсах різного рівня.
 18. 18. Перспектива розвитку закладу Залишається незмінним курс БТДтаЮ, орієнтований на якісне вдосконалення структури та змісту додаткових освітніх послуг, максимальне використання умов і можливостей соціально-економічного простору району для найбільш повного задоволення потреб і запитів учнів в додаткових знаннях з основ наук, самоосвіті, саморозвитку і самореалізації, підготовки до самостійного життя та праці в сучасному соціумі. В закладі розроблено «Концепцію розвитку закладу до 2020 року» , яка активно втілюються в життя. Колектив веде активну підготовку до державної атестації закладу, яка відбудеться в травні 2017 року. 2017 – 2020 робота над втіленням проекту «Модель закладу життєвої компетентності». Виконання цього проекту зумовлює трансформацію закладу позашкільної освіти у заклад життєвої компетентності. 2018 – удосконалення та реалізація проекту «Організація єдиного виховного простору на території Приморського району» 2019 - представлення колективу декоративно-прикладної творчості «Дивне ліплення» на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».

×