Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×

EBX2019 – Veronika Horáková / Air Bank

Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 36 Anuncio

EBX2019 – Veronika Horáková / Air Bank

Descargar para leer sin conexión

Prezentace k přednášce na konferenci Employer Branding Experience 2019.

DO AIR BANK HLEDÁME LIDI, CO CHTĚJÍ MĚNIT SVĚT, NE TY, CO CHTĚJÍ JEN ZMĚNIT PRÁCI

„Budujeme jen jednu značku. Je postavená na poslání a vizi. V tom se prolíná náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům. To, jak o nás kandidáti přemýšlejí, je důležitější než to, co umí.“

Poznejte, jak Airbank buduje svou značku a na co se zaměřuje uvnitř firmy ve vztahu k vlastním zaměstnancům.

Prezentace k přednášce na konferenci Employer Branding Experience 2019.

DO AIR BANK HLEDÁME LIDI, CO CHTĚJÍ MĚNIT SVĚT, NE TY, CO CHTĚJÍ JEN ZMĚNIT PRÁCI

„Budujeme jen jednu značku. Je postavená na poslání a vizi. V tom se prolíná náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům. To, jak o nás kandidáti přemýšlejí, je důležitější než to, co umí.“

Poznejte, jak Airbank buduje svou značku a na co se zaměřuje uvnitř firmy ve vztahu k vlastním zaměstnancům.

Anuncio
Anuncio

Más Contenido Relacionado

Presentaciones para usted (20)

Similares a EBX2019 – Veronika Horáková / Air Bank (20)

Anuncio

Más de BrandBakers (20)

EBX2019 – Veronika Horáková / Air Bank

 1. 1. Jak budujeme EVP: Do Air Bank hledáme lidi, co chtějí měnit svět, ne ty, co chtějí jen změnit práci Naše přesvědčení, objevy a zkušenosti se vší pokorou k tomu, co dále lépe chápat a učit se Veronika Horáková / Praha / září 2019 / EBX konference Brand Bakers
 2. 2. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní „Budujeme jen jednu značku. Je postavená na poslání a vizi. V tom se prolíná náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům. To, jak o nás kandidáti přemýšlejí, je důležitější než to, co umí.“
 3. 3. Co je značka Proč je značka důležitá Jak značku tvořit, udržovat, rozvíjet Naše 3 poznání o značce a jejím budování Jak v Air Bank vnímáme
 4. 4. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Co je Air Bank ČESKÁ BANKA NA ZELENÉ LOUCE OD 22. LISTOPADU 2011 SLUŽBY PRO BĚŽNÉ OBČANY 36 POBOČEK 850 ČLENŮ TÝMU
 5. 5. Značka je image, pověst, vzpomínka na něco….je to prostě to, co vám vyvstane na mysli, když slyšíte její jméno.
 6. 6. apple
 7. 7. 7 Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní IKEA
 8. 8. KFC Velké značky získávají srdce zákazníků, zaměstnanců, investorů a dokonce i regulátorů. Velmi důležité je, že dobré značky jsou mnohem odolnější vůči všem druhům ohrožení.
 9. 9. V Air Bank šlo o značku od začátku.
 10. 10. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní První, co jsme vytesali do kamene, byla naše vize. “JEDINÁ BANKA, KTEROU MAJÍ RÁDI JEJÍ ZAMĚSTNANCI, KLIENTI I AKCIONÁŘI”
 11. 11. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Součástí naší vize jsou naše Hodnoty. Postavili jsme je dřív, než náš první produkt… Jsou naší DNA, jsou naším tajemstvím k úspěchu pozitivní zákaznické zkušenosti. „Žít svými hodnotami musíme v každém, i tom nejmenším detailu.“
 12. 12. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Zpravidla 60-70 %, kteří se stávají součástí členů týmu, jsou našimi klienty.
 13. 13. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní
 14. 14. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Věříme, že je jen 1 značka.
 15. 15. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní A proto hledáme lidi, kteří chtějí více, než jen změnit práci. Značku zaměstnavatele rozvíjíme na stejných pilířích. Jde nám o to, budovat banku, kterou mohou mít její klienti rádi.
 16. 16. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Každý kvartál měříme „teplotu“ ve firmě – eNPS a 90 % lidí nám pravidelně říká, jak to cítí a doporučili by rovněž naše služby a produkty.
 17. 17. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Koho a proč v týmu Air Bank chceme? Čeho si naši lidé na práci v Air Bank cení? Na čem pracujeme, abychom v tom byli nejlepší? Co dělat nebudeme…a proč?
 18. 18. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Vítání nováčků, První báječný den v Air Bank, věnujeme téměř celý naší vizi, hodnotám a značce.
 19. 19. Je mnohem více lidí, než HR a Marketing, kteří mají opravdu vliv na vaši značku.
 20. 20. Zkušenost vašich lidí s vámi je cennější, než HR marketing. Nejdříve promyslete kdo jste a co a proč děláte a pak o tom teprve začněte mluvit a propagovat to.
 21. 21. V co věříme v rozvíjení značky uvnitř týmu? 1
 22. 22. Dřívější zkušenosti už nezměníme, ale můžeme změnit a řídit zkušenosti nové, budoucí.
 23. 23. 1 V Air Bank chceme lidi ne zdroje 2 Záleží nám na tom, aby všichni v Air Bank rozuměli tomu, co a proč děláme 3 Máme odvahu a chuť měnit věci 4 Podporujeme všechny, kdo na Sobě chtějí pracovat 5 Žijeme hodnotami Neholdujeme politikaření, nikdo se neschovává nedostupný v kancelářích. Máme relativně málo byrokracie a držíme plochou organizační strukturu. I proto spolu rádi trávíme čas. Na rodinném dni, našich legendárních vánočních večírcích, oslavách velikých i drobných úspěchů nebo teambuildingu. Jsme firma otevřená v komunikaci ke klientům i všem svým lidem. Sdílíme záměrně informace v předstihu a detailu, který jinde nezažijete. Na měsíčním setkávání celé firmy Tržiště novinek, ve sdílených zápisech z porad vedení nebo v přístupu náčelníků, kteří jsou přítomni v denním procesu. Někdy to chce pořádnou odvahu jít do neprozkoumaných řešení. U nás zkoušíme, nehazardujeme. Máme dlouhodobé plány, ale taky se umíme přizpůsobit změnám a dělat tak vždy správné věci pro naše klienty. Máme prostředí, kde se se změnami musíme umět vypořádat a právě proto je pro nás důležité k tomu vytvářet i fajn podmínky. Proto pokud to lze, třeba neurčujeme pracovní dobu či místo. Neplýtváme energii obecnými školeními. Zaměřujeme se na individuální aktivity a neděláme rozdíly v tom, kdo si co může vyzkoušet. Třeba koučovací kávičky, manažerské mistrovství nebo inspirativní snídaně. Zároveň nechceme nahrazovat školu, a tak se naopak nepouštíme třeba do výuky cizích jazyků. Občas si někdo myslí, že je to u nás o množství inovací, ale ve skutečnosti trh daleko více měníme naším přístupem. Ten charakterizují naše hodnoty - JEDNODUCHOST, ODVAHA, PRAVDIVOST a PŘÁTELSTVÍ. Podívejte se na video, řekne vám víc. Koncept Jací jsme aneb 5 oblastí, kterými se odlišujeme jako zaměstnavatel
 24. 24. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Věříme, že není potřeba excelovat ve všem. Vybíráme si to, v čem chceme být nejlepší, na to se zásadně soustředíme. Nebojíme se říct, co dělat nebudeme nebo jací nejsme.
 25. 25. Jaké jsou naše hlavní zásady? 2
 26. 26. Je to práce HR?
 27. 27. Je to práce CEO, managementu. Je to naše práce.
 28. 28. Nemusí to být nutně o desítkách nápadů, věcí a aktivit. Ale chce to odvahu a trpělivost držet se toho, pro co jste se vědomě rozhodli - každý den.
 29. 29. Stejně jako v případě našich klientů sehrává zásadní roli pro budování značky Air Bank náš tzv. Customer experience board, tak v případě našich zaměstnanců je to několik platforem, kde si bereme pravidelně zpětnou vazbu a hovoříme spolu.
 30. 30. Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Na měsíčním setkávání všech zaměstnanců, Tržiště novinek, také pravidelně diskutujeme…. Zpravidla se sejde 30-50 otázek či otevíraných témat k diskusi. Našim lidem říkáme jako první co a proč budeme dělat.
 31. 31. Pracujte na vizi vaší značky jako tým 3
 32. 32. Značka je to, co si o nás lidé myslí, co si pamatují. S touto pamětí lze vědomě pracovat …a nebo ne. Značku můžeme směřovat dle našich představ.
 33. 33. Rozhodněte se, jakou značku chcete budovat. Rozhodněte se, co jsou její hlavní atributy. Věřte tomu a držte se toho jako tým. Mluvte o tom, vysvětlujte to.
 34. 34. I banku můžete mít rádi Air Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interníAir Bank / interní Děkuji…

×