Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Bezpilotný systém AIBOT X6 pre letecké aplikácie

827 visualizaciones

Publicado el

Spoločnosť GEOTECH Bratislava s. r. o. zaradila do svojej ponuky UAV AIBOT X6 od nemeckej firmy Aibotix GmbH. Zariadenie široké meter, vysoké 45 centimetrov, s hmotnosťou 2,45 kg a poháňané 8 vrtuľami (hexakoptér) bolo vyvinuté pre širokú škálu uplatnenia v profesionálnych aplikáciách.

Publicado en: Tecnología
  • Sé el primero en comentar

  • Sé el primero en recomendar esto

Bezpilotný systém AIBOT X6 pre letecké aplikácie

  1. 1. AIBOT X6 Profesionálna platforma pre letecké aplikácie AIBOT X6 je inteligentný autonómny letecký systém využívajúci pokročilú multirotorovú technológiu, ktorý bol vyvinutý pre použitie v rôznych profesionálnych aplikáciách, od inšpekcie priemyselných objektov, leteckého mapovania, leteckého HD videa až po bezpečnostné operácie. Integrované ochranné kryty vrtúľ vám umožnia pracovať s AIBOT X6 bezpečnejšie a účinnejšie v blízkosti objektov a ľudí. Vytvorený s ohľadom na potreby užívateľov dokáže AIBOT X6 niesť až 2.5kg čistej váhy nákladu a umožňuje lietať takmer s každou kamerou alebo senzorom. Tento jedinečný systém môže byť pilotovaný intuitívne pomocou riadiaceho tabletu od Aibotix, pomocou štandardného diaľkového ovládania, alebo dokáže lietať úplne automaticky. Technické parametre Priemer: Výška: Telo: Základná hmotnosť: Max. náklad: Max. rýchlosť letu: Max. rýchlosť stúpania: Max. letová výška: Doba letu: Max rýchlosť vetra: Pracovné podmienky: Senzory: Aplikácie pre AIBOT X6 zahŕňajú: Jedno riešenie pre viaceré aplikácie Objavte jedinečné možnosti s AIBOT X6         Ultra nízka hmotnosť tela z karbónových vláken s integrovanou ochranou vrtúľ Dvojosovo stabilizovaný držiak kamery s rozsahom pozdĺžneho náklonu až 135 stupňov. Nosnosť snímacích zariadení až 2.5 kg Intuitívne ovládanie s tabletom od Aibotix 6 motorov pre optimálnu stabilitu a spoľahlivosť aj v prípade zlyhania niektorého z motorov Možnosť použiť široký výber snímacích zariadení od základných až po profesionálne Prenos videa na živo pre sledovanie a riadenie v reálnom čase Plne autonómna práca podľa vopred naplánovanej trasy Pracovné režimy:             Inšpekcia priemyselných objektov (elektrické vedenia, stožiare, mosty, vnútorné priestory, technologické objekty, ...) Termálne a multispektrálne snímkovanie Zdroj napájania: 1.05 m 0.45 m Uhlíkové vlákno (CFRP) 2.45 kg 2.50 kg 60 km/h 8 m/s 3.900 m 1 kg náklad = 20 minút 2 kg náklad = 12 minút až do 12 m/s Zvládne prácu pri silnom vetre a miernom daždi – nie pri búrke s bleskami a krupobitím Plne automatický ovládací systém s modernými senzormi a technológiou ovládania digitálnych kamier - Štandardné diaľkové ovládanie - ovládanie PC tabletom - Plne automatický režim Lítium Polymérové batérie Letecké mapovanie Letecké skenovanie (LIDAR) Meranie kubatúr Tvorba 3D modelov Dokumentácia lokalít zasiahnutých prírodnými katastrofami Bezpečnosť Monitorovanie stavu životného prostredia Poľnohospodárstvo Filmový záznam a ešte oveľa viac! Autorizovaný predajca pre Slovenskú republiku: GEOTECH Bratislava, s.r.o. Černyševského 26 851 01 Bratislava Tel.: 0903 44 39 81 Fax: 02/6241 4309 E-mail: gps@geotech.sk www.geotech.sk/aibotix.html
  2. 2. Inovatívne ovládanie pomocou tabletu AIBOT X6 Špeciálne vyvinuté, ultraľahké telo (CFRP) dáva mikrokopteru AIBOT X6 vynikajúce letové vlastnosti, pričom zároveň minimalizuje riziko zranenia a poškodenia vrtúľ v prípade, že by došlo ku kontaktu s osobou alebo s prekážkou. Držiak kamery mikrokopteru AIBOT X6 stabilizuje 500 krát za sekundu v priečnom aj pozdĺžnom smere, čo zaručuje plynulé HD video a ostrý obraz fotografií s vysokým rozlíšením. Systéme ovládania pomocou tabletu od Aibotix je intuitívnym spôsobom ako pilotovať AIBOT X6. Ide o ideálne riešenie pre osoby bez skúseností s ovládaním pomocou štandardného diaľkového ovládača. Tablet od Aibotix umožňuje intuitívne riadenie mikrokopteru AIBOT X6 vrátane automatického vzlietnutia a pristátia, ako aj ovládanie palubnej kamery. Sledovanie videa v reálnom čase AIBOT X6 prenáša video signál z perspektívy mikrokopteru bez významného oneskorenia na obrazovku pozemnej stanice. To umožňuje pilotovi jednoducho zaznamenávať fotografie, ako aj video v reálnom čase. Video okuliare Používajte video okuliare pre sledovanie letu z pohľadu prvej osoby! Video signál z AIBOT X6 je prenášaný do okuliarov a umožňuje riadiť AIBOT X6 z perspektívy, akokeby ste boli na jeho palube. Profesionálna verzia Optimálne riešenie pre profesionálnu leteckú fotogrametriu a HD video záznam. Vrátane tabletu pre intuitívne riadenie a pozemnú stanicu pre sledovanie letu v reálnom čase!

×