Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

нам будувати майбутнє

359 visualizaciones

Publicado el

 • Sé el primero en comentar

нам будувати майбутнє

 1. 1. Мета проекту:Мета проекту: формувати високий патріотизм,формувати високий патріотизм, національну свідомість; залучати учнівськунаціональну свідомість; залучати учнівську молодь, вчителів та громадськість домолодь, вчителів та громадськість до практичної допомоги воїнам АТО, сприятипрактичної допомоги воїнам АТО, сприяти поширенню волонтерського руху.поширенню волонтерського руху.
 2. 2. Актуальність проекту :Актуальність проекту : учнівська молодь усвідомлює події, які відбуваються у нашій державі; школярі прагнуть посильним для них способом практично долучитися до: • допомоги родинам загиблих воїнів АТО; • створення постійно діючих експозицій, виставок, меморіальних кутків та вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні та воїнів АТО ; • діяльність учнів спрямована на формування почуття єдності у громаді і суспільстві в протистоянні агресорові та активізації волонтерського руху серед молоді та громади смт Залізці.
 3. 3. Шляхи реалізації: 1. Зустріч з учасником АТО, студентом Львівського національного університету ім. Івана Франка, Стефанишином Святославом.
 4. 4. 2. «Оберіг військовослужбовцям Української армії до Дня Святого Миколая»
 5. 5. 3. Було організовано декілька проектів присвячених Небесній Сотні, подіям на Сході: 3.1. Книга пам’яті героїв «Небесної сотні» під назвою «Пам’ятай про тих, хто віддав все для України»
 6. 6. 3.2. Бібліотечна виставка «Україно, ти моя молитва, ти моя розлука вікова».
 7. 7. 3.3. Коротка хроніка подій на Сході України «Зима,що нас змінила. Літо, що нас зміцнило».
 8. 8. 3.4. Фотовиставка «Герої не вмирають».
 9. 9. 4.Разом з будинком дитячої творчості плелась маскувальна сітка, яку відправили в АТО
 10. 10. 5.Діти приймають участь в акції “ Напиши лист солдату ”
 11. 11. 6. 3 солодка ярмарка. Виручені кошти використали для оформлення меморіального кутка «Небесна Сотня».
 12. 12. Меморіальний куток “ Небесна Сотня “
 13. 13. Ми реалізуємо ці проекти за їхМи реалізуємо ці проекти за їх посильністю , але всі наші діїпосильністю , але всі наші дії спрямовані на одностайнуспрямовані на одностайну допомогу у боротьбі здопомогу у боротьбі з агресором.агресором.

×