Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Opr Dr ibrahim Oskui Uzmankisi.com Basari Hikayesi

11.037 visualizaciones

Publicado el

Opr Dr İbrahim Oskui ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda sosyal medyayı kullanarak estetik cerrahımızın kişisel markasını güçlendirdik. Çalışmanın detayları için sunumumuza gözatın!

Publicado en: Salud y medicina
  • Inicia sesión para ver los comentarios

Opr Dr ibrahim Oskui Uzmankisi.com Basari Hikayesi

  1. 1. Uzmankişi.com Başarı Hikayeleri Opr. Dr. İbrahim Oskui için Sosyal Medyada Kişisel Marka Konumlandırması Yaptık!
  2. 2. İBRAHİM OSKUİ BAŞARI HİKAYESİ KLİNİĞİN İHTİYAÇLARI UZMANKİŞİ ÇÖZÜMLERİ• Sosyal medyada aktif yer almak, • Facebook sayfası açılarak, kişinin uzmanlıklarını tanıtan ve hastalarını• Google ve sosyal ağlar aracılığıyla yeni bilgilendiren içeriklerin girilmesi, hastalara ulaşmak, • Uzmankişi Doktorunuza Sorun butonu ve• Kliniğin ve cerrahın kişisel markasını Google, Facebook, Linkedin reklamları ile güçlendirmek, hasta başvurularının arttırılması,• Mevcut hastaları ile iletişimi • Dijital mecralarda uzman kişinin kuvvetlendirmek. bilinirliğinin arttırılması. ÇALIŞMA SONUÇLARI MÜŞTERİ YORUMU• Google, Facebook ve Linkedin sosyal ‘Uzmankişi ekibinin mecralarında yürütülen reklam başarılı stratejileri çalışmaları ile 390.000 potansiyel sayesinde dijital hastaya ulaşılıldı, mecralar aracılığı ile• Kliniğin internet aracılığıyla başvuru kişisel marka algım yapan hasta sayısı aylık 120’nin üzerine konumlandırıldı ve çıktı, hastalarımla interaktif Opr. Dr. İbrahim Oskui• İlk 4 haftada 1.030 kişi Facebook iletişim kurdum.’ sayfasını beğendi, ve takibe aldı.
  3. 3. Siz de markalaşmak ve sosyal medyayıdaha etkin kullanmak istemez misiniz?1- Web sitenizin tıklanma haritasını çıkarıp hastalarıkaybettiğiniz noktaları bulalım,2- İnternet reklam stratejinizi gözden geçirip etkinliğiniarttıralım,3- Uzmankişi.com’da size de yer verip daha fazla hastayaulaşmanızı sağlayalım. info@uzmankisi.com 0212 213 21 61
  4. 4. Basında Uzmankişi«Uzmankişi.com, sağlık sektöründe «7 gün 24 saat online hizmet veren «Uzmankişi.com, randevu fikri oluştuğufaaliyet gösteren ve büyümeyi Uzmankişi.com, Google’da arama yapan andan randevu bitimindehedefleyen işletmelere sunduğu kişilerin internet sitenize ulaşmalarını ve değerlendirmeye kadar sürecinçözümleriyle verimlilik ve zaman Uzmankişi teknolojileri sayesinde sizinle tamamının online olaraktasarrufu sağlarken, internet buluşmalarını sağlıyor.» gerçekleştirebilir olmasını sağlıyor.»reklamlarıyla daha fazla ve düzenlihast akazanma imkanı sunuyor.»
  5. 5. Birlikte Çalıştığımız Firmalardan Bazıları
  6. 6. Müşterilerimizin YorumlarıSağlık alanında hem teknolojileri hem de pazarlamauzmanlığı ile fark yaratıyor.Proje ve Ürün Yöneticisi Nejat Esener Web sitemize girip, bizimle iletişime geçmeden ayrlan hastalara ulaşmak için çok etkili. Reklamlarımızın verimliliği %30 arttı, artık daha fazla hastaya ulaşıyoruz. İnteraktif Pazarlama Müdürü İrfan AdıyamanÇalışmaya başladığımız ilk ayda itibaren reklamlardanyüksek sayıda geri dönüşler aldım, çalışmaya devamediyoruz.Estetik Cerrah Op. Dr. Tayfun Türkaslan

×