Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

магнитное полеu

hyu

 • Sé el primero en comentar

магнитное полеu

 1. 1. Презентація на тему:Вплив магнітного поля на живі організми Підготувала Уланенко Вікторія
 2. 2. Магнітнеполе –складовачастина,„електромагнітного поля”,що є окремимвидомматерії.
 3. 3. Особливість магнітного поляпроявляється в його механічному діяннілише на рухомі електричні заряди або натіла, які мають магнітний момент,незалежно від того, рухаються вони чи ні.
 4. 4. Джерелами магнітного поля є рухоміелектричні заряди, наприклад, струм упровідниках. Магнітне поле пов’язане зелектричним полем. Цей зв’язокпроявляється в тому, що при зміні одногоз них виникає друге.
 5. 5. Магнітні сили підвищують урожай. Так,помідори, вирощені в штучномумагнітному полі, дозрівають швидше ідають більше плодів.
 6. 6. Пшениця, посіяна в напрямі схід-західросте краще і дає більший врожай, ніжпосіяна в напрямі північ-південь. Цеявище вчені пояснюють чутливістюрослин до магнітного поля Землі.
 7. 7. Деякі відхилення спостерігаються вперіоди сонячної активності, коли підвпливом потужного корпускулярногопотоку магнітне поле землі відчуваєкороткочасні різкі зміни своїх основниххарактеристик.
 8. 8. Цейявище, що отримало назву магнітнихбур, несприятливо позначається на станівсіх екосистем, включаючи і організмлюдини. У цей період відзначаєтьсяпогіршення стану хворих, що страждаютьсерцево-судинними,нервово-соматичнимита іншими захворюваннями.
 9. 9. До магнітних полівчутливі комахи. Вземному поліорієнтуютьсямолюски, черв’яки,і навіть водорості.На початку чинаприкінці польотужуки, бджоли таінші комахивіддають перевагунапрямку північ-південь чи захід-схід.
 10. 10. Магніточутливимивиявилися і птахи,і тварини.Помічено, щомагнітні силимають однунесподівануособливість- вонигальмують умовній безумовнірефлекси.
 11. 11. Людині пропускали через руку слабкийструм, потім поступово збільшували йогосилу і міряли, як швидко піддосліднийвідсмикне руку. Виявилося, що вмагнітному полі треба дати сильнішийструм, щоб людина відчула електрику. Тай відсмикувала вона руку повільніше, саматого не помічаючи.
 12. 12. Яким же чином живіістоти сприймаютьневидименапруження? Магнітнісигнали сприймаютьсябезпосередньомозком. Магнітне полевпливає на обмінречовин нервовоїтканини, і реакціявиникає в усіх відділах,але найінтенсивінішоювона є в гіпоталамусі ів корі головного мозку.
 13. 13. Ці відділи мозку найчутливіші до його зміни.Отже, в перші моменти магнітне полевпливає передусім на функції центральноїнервової системи, а пізніше, можливо, йогодія позначиться і на роботі інших органів,клітин, які також відзначаються високимрівнем обміну речовин.
 14. 14. Рослинний світ теж не байдужий до діїмагнітних сил. Ще відчутніше переносятьживі істоти зниження магнітної напруженості.Якщо помістити деякі бактерії в слабкемагнітне поле, їхня чисельність різкоскорочується.
 15. 15. Миші при тривалому перебуванні в“немагнітному середовищі” швидше гинуть,не приносять потомства. Напрям земногомагнітного поля в історії Землі неодноразовозмінювався на протилежний, йогонапруженість теж не була постійною.
 16. 16. Біологічнікатастрофизв’язані з різкимиколиванняминапруженостімагнітного поля.Існує гіпотеза, щонинішняакселерація єнаслідком значногопідвищенняраддіофону Землі.

×