Se ha denunciado esta presentación.
Se está descargando tu SlideShare. ×

Young Scientists in Greece by Julita

Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Anuncio
Cargando en…3
×

Eche un vistazo a continuación

1 de 17 Anuncio

Más Contenido Relacionado

Más de Anna Sz. (20)

Más reciente (20)

Anuncio

Young Scientists in Greece by Julita

  1. 1. Young Scientists Discover the World
  2. 2. W mobilności wzięło udział sześciu uczniów z klas 5-6, którzy najbardziej angażowali się w zadania projektowe Zofia Faleńska Julita Jaszecka Roksana Falkiewicz Wojciech Szumilak Jan Cybart Grzegorz Chawluk Pani Marta Sawic Pani Katarzyna Janik
  3. 3. Gospodarzami naszej mobilności była mała szkoła w mieście Lakkoma. Oprócz nas przyjechali również uczniowie z Hiszpanii. Niestety uczniom z Włoch nie udało się dojechać.
  4. 4. Tego dnia zwiedzaliśmy też jedną z najsłynniejszych winnic w pobliżu Salonik. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda cały proces robienia wina. To było bardzo ciekawe. Niektóre wina robi się nawet długie lata.
  5. 5. Tego dnia gościliśmy też w Planetarium Noesy. Mogliśmy podziwiać wystawę ,,Połączeni” dotyczącą historii komputerów. Najfajniejszy był lot w profesjonalnym symulatorze lotów. Mogliśmy poczuć się jak w kosmosie, to było extra!!!
  6. 6. Wieczorem w szkole Lakkoma mieliśmy pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców i uczniów. Mogliśmy spróbować tradycyjnych greckich potraw, które okazały się przepyszne, a także podziwiać greckie tańce. Bardzo miło spędziliśmy razem czas.
  7. 7. Trzeciego dnia naszej wycieczki mieliśmy okazję odwiedzić miejsce urodzenia Aleksandra i dynastii macedońskiej, czyli Verginę. Zachwyciły nas eksponaty, jakie mogliśmy tam podziwiać.
  8. 8. A na zakończenie dnia wspólny posiłek i zabawa na placu zabaw.
  9. 9. Tego dnia spędziliśmy również ostatni wspólny wieczór i zjedliśmy wspólną kolację. I jak to zazwyczaj bywa, w ostatnich dniach zaczęliśmy nawiązywać coraz lepsze przyjaźnie. Dlatego mamy nadzieję, że ta przygoda się jeszcze całkiem nie skończyła i będziemy mieli okazję się jeszcze spotkać.
  10. 10. Dziękuję wszystkim organizatorom mobilności, kolegom z którymi miałam okazję spędzić ten fantastyczny czas oraz naszym opiekunom. To było cudowne doświadczenie, a piękne chwile zostaną w mojej pamięci na zawsze!

×