Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
«Святе це діло – дружба.
Той, хто на все життя збереже
друга дитинства, той щасливий.
Бо найбільше ти людина, коли
щось ро...
Народився Всеволод 30 січня 1930 року у Бердичеві
(Житомирська обл.)
Батько, Зіновій Нестайко, під час Першої світової
вій...
Нелегкими й голодними були повоєнні роки Всеволода
Нестайка, але то були роки юності й студентства, які
запам'ятовуються н...
Він завжди мріяв повернутися у дитинство і
тому почав писати для дітей веселі і мудрі книги.
Перше оповідання для дітей пи...
Книги В.Нестайка перекладено двадцятьма мовами, в тому числі
англійською, німецькою, французькою, іспанською, арабською, у...
Письменник був відзначений преміями:
- Премія Лесі Українки (1982) - за повість-казку «Незвичайні пригоди в
лісовій школі»...
Всеволод Нестайко ще й драматург. Свідченням тому є п'єса “Таємниця Країни
Сонячних Зайчиків”. Казки та п'єси письменника ...
Книги, які радують,
веселять і повчають…
У книжці розповідається про пригоди
двох друзів-однокласників. Ява Рень і
Павлуша Завгородній – такі собі сільські
шибайго...
Дивовижні пригоди
в лісовій школі.
Легка, життєрадісна, сповнена
доброго гумору книга розповість
про веселих, дотепних учн...
Супер «Б» з
«фрикадельками»
До цієї збірки Всеволода Нестайка
увійшли його відомі повісті «Одиниця з
обманом» і «П'ятірка ...
В країні Сонячних Зайчиків
Щасливу країну
Ластовинію загарбали лихі
мешканці Хуліганії. Усі діти
Ластовинії змушені
перехо...
Пригоди журавлика
Хто сказав, що журавлик
неодмінно мусить
журитися? Наш журавлик
із цим категорично не
згоден, адже народ...
Дивовижні пригоди незвичайної
принцеси
У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли
читати діти, ...
Ковалі щастя, або
Новорічний детектив
Новий рік ось-ось настане. Але
назріває справжня катастрофа:
лихий чаклун Зландій ви...
Книжки чекають на тебе.
Приходь до бібліотеки.
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

Всеволод Нестайко

4.723 visualizaciones

Publicado el

Письменник Всеволод Зиновійович Нестайко відомий в українській літературі як неперевершений творець незвичайних казкових країн та фантастичних світів для дітей. Своїми веселими, дотепними й мудрими повістями й казками він щиро ділився не з одним поколінням юних читачів.
За плечима у нього – більше сотні виданих книжок – ціла авторська бібліотека.
Казкарем він, мабуть, уже народився, бо з дитинства постійно вигадував щось таке химерно–хитромудре, що від подиву робили великі очі не лише його друзі–ровесники, а й рідні та вчителі. А коли він підріс, то якось подумав: «А чого б мені не порадувати–подивувати дітей України вцілому, га?!» І почав писати, писати, писати, а потім – друкуватися, друкуватися, друкуватися!..
Отак, зрештою, Всеволод Зиновійович став улюбленим письменником не лише дітей України, а й дітей багатьох країн світу.

Publicado en: Ciencias
 • Sex in your area is here: ❤❤❤ http://bit.ly/39mQKz3 ❤❤❤
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí
 • Follow the link, new dating source: ❤❤❤ http://bit.ly/39mQKz3 ❤❤❤
     Responder 
  ¿Estás seguro?    No
  Tu mensaje aparecerá aquí

Всеволод Нестайко

 1. 1. «Святе це діло – дружба. Той, хто на все життя збереже друга дитинства, той щасливий. Бо найбільше ти людина, коли щось робиш для друга!» В.Нестайко
 2. 2. Народився Всеволод 30 січня 1930 року у Бердичеві (Житомирська обл.) Батько, Зіновій Нестайко, під час Першої світової війни був українським січовим стрільцем. Воював в лавах Української Галицької армії, потрапив до польського табору полонених. В 1933 році був заарештований , загинув у концентраційному таборі. Мама Нестайка працювала вчителькою. Рятуючись від голоду, сім’я переїхала до Києва. З тієї пори Київ став рідним містом для письменника. В дитинстві Всеволод був дуже хворобливим хлопчиком. Не було, здається, такої дитячої хвороби, якою б він не перехворів. Мама працювала і не могла постійно сидіти біля сина, а тому він часто залишався вдома сам. Сидів у коридорі під дверима і вслухався в жахливу тишу, а в уяві вимальовувалися різні потвори й чудовиська. Тоді починав гірко плакати, але його ніхто не чув. Наперекір жахливим картинам почав вигадувати смішні історії. Отак і змагалися між собою жахи та веселі дотепи. Всеволод закінчив 10-літню загальну середню школу з однією четвіркою в табелі, зі срібною медаллю. Через обставини (терор та війну) не вчився у 5-му та 9-му класах. Курс 9-го класу пройшов самостійно за два місяці. Після школи вступив на слов'янське відділення філологічного факультету Київського університету .
 3. 3. Нелегкими й голодними були повоєнні роки Всеволода Нестайка, але то були роки юності й студентства, які запам'ятовуються на все життя. Коли В. Нестайко був маленьким хлопчиком, він страшенно хотів швидше вирости і стати великим та дорослим. «Може тому, що я був справді малий на зріст, чи не найменший у класі. Малий, худий та ще й рудий. Як вогонь червоний». Мене дражнили: «Море горить», «Пожежна машина». А ще в класі мене звали «Рудий африканський їжачок», - згадує письменник. І щоб швидше вирости Всеволод годинами стояв під дощем і спати лягав о сьомій. Отак у сні та нетерплячці Всеволод і не зогледівся, як несподівано виріс майже під два метри і вже не був рудим. «І раптом збагнув, що даремно поспішав вирости, що дитинство – найпрекрасніша, найщасливіша пора людського життя. І так мені захотілося повернутися назад! Назад – у дитинство, та нема у часу дороги назад,» - говорив письменник. І все ж таки В.Нестайко знайшов цю дорогу. А пролягла вона через уяву і фантазію.
 4. 4. Він завжди мріяв повернутися у дитинство і тому почав писати для дітей веселі і мудрі книги. Перше оповідання для дітей письменника надруковано в 1954 році в журналі «Барвінок». Герої Нестайка – веселі, жваві, розумні, дотепні, маленькі сміливці, які в різних життєвих ситуаціях – іноді зовсім химерних, а часом і відверто драматичних – виявляють неабияку кмітливість, почуття гумору і людяність. В. Нестайко працював у редакціях журналів “Дніпро”, “Барвінок”, у видавництві “Молодь”. З 1956 по 1987 рік завідував редакцією у видавництві “Веселка”. Багаторічний шлях у дитячій літературі він засвідчив виданням більше тридцяти книжок та великої кількості оповідань, казок, повістей і п'єс. Найвідоміші з них “В Країні Сонячних Зайчиків” , “Супутник Ліра-3”, “Космо- Натка” , “Тореадори з Васюківки” , “Одиниця з обманом” , “Незвичайні пригоди в лісовій школі”, “Загадка старого клоуна” , “П'ятірка з хвостиком” , “Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків”, “Слідство триває”, “Таємничий голос за спиною” , “Неймовірні детективи” та інші непересічні твори.
 5. 5. Книги В.Нестайка перекладено двадцятьма мовами, в тому числі англійською, німецькою, французькою, іспанською, арабською, угорською, румунською, болгарською, словацькою, російською тощо. За творами Всеволода Нестайка поставлено фільми, які отримали міжнародні нагороди. Телефільм “Тореадори з Васюківки” одержав на міжнародному фестивалі в Мюнхені Гран-прі (1968), на Міжнародному фестивалі в Алегзандрії (Австралія) – головну премію (1969). Кінофільм “Одиниця з обманом” премійовано на Всесоюзному кінофестивалі у Києві (1984), відзначено спеціальним призом на міжнародному кінофестивалі у Габрово (Болгарія, 1985). В 1979 році рішенням Міжнародної ради з дитячої та юнацької літератури трилогію "Тореадори з Васюківки" внесено до Особливого почесного списку Г.Х. Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури.
 6. 6. Письменник був відзначений преміями: - Премія Лесі Українки (1982) - за повість-казку «Незвичайні пригоди в лісовій школі»; - Премія імені Миколи Трублаїні - за повість-казку «Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків»; Указом Президента України від 20.01.2010 р. Всеволод Нестайко нагороджений Орденом Ярослава Мудрого V ступеня. У 2012 році – відзнакою « Золотий письменник України»
 7. 7. Всеволод Нестайко ще й драматург. Свідченням тому є п'єса “Таємниця Країни Сонячних Зайчиків”. Казки та п'єси письменника вже давно йдуть в лялькових театрах. Щомісяця письменник на першому каналі національного радіо вів передачу “Радіобайка Всеволода Нестайка”. Цікаві і такі факти: столичне приватне видавництво дитячих книжок та книжок – іграшок «Грайлик», взяло собі за назву ім’я героя Нестайкової повісті «Казкові пригоди Грайлика», а видавництво «Чорлі» - за однойменною його ж казкою. Помер письменник 16 серпня 2014.
 8. 8. Книги, які радують, веселять і повчають…
 9. 9. У книжці розповідається про пригоди двох друзів-однокласників. Ява Рень і Павлуша Завгородній – такі собі сільські шибайголови, що жодної миті не хочуть згаяти. А прагнуть зробити світ кращим, удосконалити в житті хоча б те, що їм до снаги. Скажімо, прорити в рідному селі метро… Або влаштувати справжню кориду… Або …хоча б «стати героями на весь світ»… Проте не поспішайте з висновками. Хлопці просто активні, а тому часто помиляються і потрапляють у кумедні ситуації. Тореадори з Васюківки
 10. 10. Дивовижні пригоди в лісовій школі. Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповість про веселих, дотепних учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання — зайчика, їжачка та їх однокласників.
 11. 11. Супер «Б» з «фрикадельками» До цієї збірки Всеволода Нестайка увійшли його відомі повісті «Одиниця з обманом» і «П'ятірка з хвостиком» , а також повість «Супер «Б» з «фрикадельками». В них вирує шкільне життя з його радощами і прикрощами, веселими і сумними подіями. Героям цих повістей — школярам середніх класів — притаманні найкращі людські якості: щирість і відданість, здатність до співчуття і самопожертви, готовність прийти на допомогу і вміння дружити.
 12. 12. В країні Сонячних Зайчиків Щасливу країну Ластовинію загарбали лихі мешканці Хуліганії. Усі діти Ластовинії змушені переховуватися у дрімучому тропічному лісі. Сміливий дев’ятирічний хлопчик Веснянка раптом потрапляє у дивну країну Сонячних Зайчиків.
 13. 13. Пригоди журавлика Хто сказав, що журавлик неодмінно мусить журитися? Наш журавлик із цим категорично не згоден, адже народився вельми життєрадісним. Ця риса характеру допоможе пташеняті у великому місті, куди він вирушає, щоб визволити друга. І тут починаються справжні пригоди!
 14. 14. Дивовижні пригоди незвичайної принцеси У цій казці принцеса Іванна геть не схожа на принцес, про яких звикли читати діти, адже їй не сидиться у палаці, їй зовсім не хочеться танцювати на балах. То про що ж мріє сучасна принцеса?
 15. 15. Ковалі щастя, або Новорічний детектив Новий рік ось-ось настане. Але назріває справжня катастрофа: лихий чаклун Зландій викрадає у Ковалів Щастя чарівний мішок зі щастинками-золотинками . Тепер діти не отримають подарунків від Діда Мороза і будуть нещасними. Та чи здійсниться злодійський план, коли за справу взявся досвідчений детектив Бровко Барбосович?
 16. 16. Книжки чекають на тебе. Приходь до бібліотеки.

×