Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Katalog firem 120 vteřin 04122013, Innovation Park a kreativci

701 visualizaciones

Publicado el

Katalog prezentujících firem z netwotkingové akce Jihomoravského inovačního centra. Ke klientům JIC|Innovation Parku jsme přimíchali kreativce a další externí společnosti.

Publicado en: Marketing
 • Sé el primero en comentar

 • Sé el primero en recomendar esto

Katalog firem 120 vteřin 04122013, Innovation Park a kreativci

 1. 1. 16:30 – 17:00 příchod hostů 17:00 – 18:00 představení firem 18:00 – 19:00 networking raut JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511 205 330 | fax +420 541 143 011 e-mail jic@jic.cz | www.jic.cz
 2. 2. › slovníky do mobilních telefonů, které si stahuje přes 1 milion lidí každý měsíc, › zakázkový vývoj aplikací, › jsme otevření novým typům spolupráce. › partnerství pro promo našich slovníků na trzích po celém světě.
 3. 3. › monitorování a bezpečnost počítačových sítí pro firmy s 50 a více PC, › výměnu start-up zkušeností. › obchodní partnery (VAR, VAD), › technologické partnery v ICT, › dodavatele služeb (web, marketing, právo...).
 4. 4. › referral hiring consultations, › assistance with implementing employee referral programs. › new sales partnerships and opportunities.
 5. 5. › získávání a extrakce informací z webu, › zpracování textových dat, › systémy pro pokročilé vyhledávání v textových datech. › partnery v oblasti jazykových technologií.
 6. 6. › vývoj aplikací na chytré telefony, › vývoj aplikací na Smart TV, › konzultace a analýzu začlenění mobilního nebo televizního řešení do vašeho obchodního případu nebo vašeho IT řešení. › partnery pro návrh grafického designu na špičkové světové úrovni, › obchodní partnery pro nastavení zahraničních obchodních kanálů.
 7. 7. › technologie a řešení pro call centra, podnikové telefonní systémy a hlasová dispečerská centra, › zefektivňování a inovace komunikačních procesů v oblasti telefonické péče o zákazníky, prodeje a telemarketingu, interní firemní komunikace a dispečerského řízení. › partnery pro integraci telefonie a komunikačních procesů do IT systémů, › zákazníky.
 8. 8. › tvorbu textového přepisu k vašemu audiu, › cloudovou službu s API, › zpracování vzdělávacích AV záznamů. › zákazníky, › partnery.
 9. 9. › tvorbu videí stabilizační technikou – steadycamem, › jsme otevření jakékoli spolupráci. › kontakty z fitness trhu, › partnery pro vstup na zahraniční trhy, › distributorské sítě (hotely, fitness, wellness, školy ...).
 10. 10. › jedinečnou platformu pro pořádání akcí, › hledáme nové partnery, › pomoc při organizaci a promování eventů, › ty, kdo by chtěli být součástí našeho projektu. › ulehčení administrativních činností spojených s organizováním veřejných setkání. › potenciální klienty,
 11. 11. › tvorbu simulačních modelů, diskrétních výrobních systémů, identifikaci úzkých míst, vytížení zdrojů, simulaci a optimalizaci pro zkrácení doby výroby, snížení délek front u zdrojů, › plánování, rozvrhování a řízení výrobních procesů, › MES - Manufacturign Execution System, APS - Advanced Planning, System, Kanban, Poka Yoke, Pick To Light, PushPull, Flexibility, Just in Sequence. › koncové uživatele, kterým naše služby pomohou udržet krok s konkurencí, › partnery, kteří využijí naše služby při návrzích nových výrobků, výrobních strojů, › nové odbytové možnosti pro naše služby.
 12. 12. › rychlou a jednoduchou videoprodukci. › zájemce o video.
 13. 13. › zapojení do formování projektu KC, › partnery a kontakty na kulturní a kreativní odvětví, › součást mapování kulturního a kreativního odvětví v Brně a JmK. › informace, návrhy funkcí KC, › investory.
 14. 14. › cestu k designu, › design jako kreativní inovaci, › design jako nástroj konkurence. › zájem o design.
 15. 15. › propojení světa designu a světa byznysu, › design, › zájemce o design a partnery pro rozvoj procesního přístupu v designu, › design management. › investory pro svůj projekt, › spolupracovníky (nedesignéry) pro designérské projekty.
 16. 16. › produkce originálního reklamního videa, › návrhy reklamních sloganů. › kreativní solitéry z oboru audio-vizuální tvorby.
 17. 17. › produkční a postprodukční zázemí audiovizuálním projektům včetně filmové a osvětlovací techniky, › desetiletou zkušenost v oboru, › profesionální tým s myšlením 21. století. › pozoruhodné projekty, › talentované tvůrce, › externí spolupracovníky se stejnou krevní skupinou.
 18. 18. › produkční a dramaturgické zázemí a zastřešení komerčních i nekomerčních projektů, › kvalitní postprodukci, › především oceňovaného střihače. › náměty, scénáristy, › koprodukci – spolupráci.
 19. 19. › reklamy, › videoklipy, › hrané filmy. › spolupracovníky z kreativních oborů, › partnery a klienty z oblasti PR a reklamních agentur.
 20. 20. › pohyblivý obraz. › chytré a talentované lidi, › klienty s rozhledem.
 21. 21. › dlouhé fotografie, › světlo a stín, › každou výzvu pro moje fotografie, › emoce. › chci si hrát.
 22. 22. › celkové proměny image, úpravy na fotky/videa, › kreativní focení týmů ve firmách, › obchodní perfnety pro rozšíření našeho portfolia nejlépe ohledně natáčení videí, › focení produktů s lidmi fotopříběhy. › a také bychom i my chtěli mít firemní video.
 23. 23. › podporu při pronikání na zahraniční trhy, › podporu při jednání s investory, › nový občanský zákoník. › zajímavé projekty, › možnost spolupráce s novými klienty, › prohloubení vztahů se stávajícími klienty.
 24. 24. › komplexní řešení všech finančních potřeb klienta na jednom místě, › revoluční projekt RODINNÝ PRÁVNÍK (komplexní právní ochrana celé rodiny za cenu dvou lístků do kina), › vlastního virtuálního operátora Allrisk EFFECTIVE s bonusovým spořícím programem. › nové obchodní zástupce, › zájemce o tipařskou provizní spolupráci, › klienty hlavně pro výše zmíněné unikátní projekty.
 25. 25. › webdesign, › tvorbu webových stránek a aplikací. › kontakty na možné klienty a kolegy z oboru.
 26. 26. › pomoc při návrhu digitálního produktu či služby, › UX orientovaný interakční a vizuální design, › fůru dobrých rad. › seriózní projekt se skutečnou vůlí uspět, › projekt řešící smysluplný problém, › funkční a stimulující týmovou práci.
 27. 27. › koučink pro cizince a experty v anglickém a německém jazyce se zaměřením na migrační krizi, prevenci vyhoření, profesní a osobní rozvoj, › tvorbu a realizaci programů rozvoje talentů pro firmy. › kontakty z řad firem pro šíření nabídky cizojazyčného koučinku mezi zaměstnanci.
 28. 28. › účetní služby, › nové zákazníky, › daňové poradenství, › nové partnery. › reportingy.
 29. 29. › podporu pro začínající firmy v oblasti daňové, právní a finanční. › budoucí Apple, Google, Baťu, Škodu nebo Avast, které bychom jako ‘service angel’ rádi podpořili na cestě za úspěchem.
 30. 30. › český live chat pro internetové stránky, › poradenství v oblasti live chat marketingu. › zkušené Java, PHP, JavaScript vývojáře.

×