Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Infografika: E-mail Marketing - zwiększanie efektywności kampanii

358 visualizaciones

Publicado el

Splio przedstawia infografikę, która w prosty i zabawny sposób pokazuje jak skutecznie docierać do odbiorców i nie trafiać do spamu. Oto kilka rad, które pomogą dbać o odbiorców newsletterów, tak, aby chętniej otwierali skierowane do nich wiadomości, częściej klikali w przekazywane treści oraz, w rezultacie, kupowali więcej.

Publicado en: Marketing
  • Inicia sesión para ver los comentarios

Infografika: E-mail Marketing - zwiększanie efektywności kampanii

  1. 1. E-MAIL MARKETING: Zwiększanie skuteczności kampanii Sprawdzaj jakość bazy danych Baza danych to nie tylko pozycje na liście odbiorców. To Twoi obecni i przyszli klienci! Dbaj o jakość bazy: gromadź dane odbiorców, którzy chcą otrzymywać od Ciebie wiadomości, stwórz atrakcyjny formularz subskrypcji z możliwością wyboru częstotliwości i tematu newslettera. Zarządzaj twardymi i miękkimi zwrotkami Niepoprawne adresy e-mail* sprawiają, że dostawcy poczty internetowej (Gmail, WP, Onet... ) traktują Cię podejrzanie. Lekarstwo? Monitoruj bazę i usuwaj niepoprawne e-maile! * Twarde i miękkie zwrotki, czyli adresy skrzynek e-mail, które są nieaktywne lub przepełnione. Przechowywanie zwrotek = zła reputacja Nie usuwasz zwrotek? Twoim newsletterom może grozić smutny los w folderze ,,spam"... Daj możliwość zrezygnowania z subskrypcji Link do rezygnacji z subskrypcji to znak szacunku wobec Twojego odbiorcy. Pozwól mu zrezygnować jeśli tego chce. Dzięki temu, w bazie pozostaną tylko osoby zainteresowane Twoimi newsletterami. Postaw na jakość, nie ilość Zapomnij o masowych wysyłkach newsletterów. Twoi klienci zasługują na więcej! Analizuj zachowania i dopasuj częstotliwość wysyłek do potrzeb i przyzwyczajeń Twoich odbiorców. iPony Dopasuj treść do urządzeń mobilnych 24% odbiorców otwiera e-maile na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety). Czy myślisz o nich, konstruując swoje wiadomości? Stosuj Responsive Design, aby Twój e-mail zmieniał swój układ w zależności od typu urządzenia. Śledź rezultaty kampanii Twoi odbiorcy są zainteresowani różnymi typami ofert. Na podstawie zrealizowanych kampanii możesz analizować ich zachowania, aby dopasować do nich kolejne kampanie! Personalizuj treść Zbieraj kliknięcia dzięki dopasowaniu treści do każdego odbiorcy! Posiadając rezultaty poprzednich wysyłek, możesz dopasować każdą kampanię do zachowań i zainteresowań odbiorców. Jeśli dbasz o swoich klientów ...otwierają chętniej! ...klikają częściej! ...kupują więcej! @SplioPolska facebook.com/pl.splio splio.pl

×