Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Mitai apie patyčias (I dalis)

Skaidrės "Mitai apie patyčias" Lietuvos moksleivių sąjungos Kretingos mokinių savivaldų informavimo centro parengtos konferencijos apie patyčias skirtos "Savaitei be patyčių" paminėti dalis. Jose surašyti populiariausi mitai apie patyčias, keletas video siužetų. Prie kiekvino mito yra ir realybės paaiškinimas, tačiau jie pateikiami kitame dokumente (Mitai apie patyčias (II dalis))

 • Inicia sesión para ver los comentarios

 • Sé el primero en recomendar esto

Mitai apie patyčias (I dalis)

 1. 1. Mitai apie patyčias Lietuvos moksleivių sąjunga Kretingos mokinių savivaldų informavimo centras
 2. 2. MITAS: Vaikai yra vaikai! Juk jie tik juokais užkabinėja vieni kitus.
 3. 3. MITAS: Patyčių auka privalo apsiginti pati.
 4. 4. MITAS: Laikui bėgant vaikai išaugs irliausis tyčiotis. Tyčiojimasis yra natūralus reiškinys tarp bręstančių vaikų. Todėl neverta kreipti ypatingo dėmesio į tai.
 5. 5. MITAS: Patyčias patiria tik nedidelis skaičius mokinių.
 6. 6. MITAS: Mokyklose buvo ir bus tyčiojamasi. Patyčių masto neįmanoma sumažinti.
 7. 7. MITAS: Kiekvienas vaikas privalo išmokti kovoti už save, todėl šiek tiek patyčių nekenkia, atvirkščiai, padeda būti tvirtesniam, užsigrūdinti.
 8. 8. MITAS: Skųstis, kad iš tavęs tyčiojasi, yra kvaila ir vaikiška.
 9. 9. MITAS: Fizinis smurtas yra skaudesnis negušaipymasis žodžiais. Žodis – ne kumštis, juo mėlynių nepaliksi ir žmogaus neužmuši.

×