Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

подорож гра буду я природі другом

3.182 visualizaciones

Publicado el

 • Sé el primero en comentar

 • Sé el primero en recomendar esto

подорож гра буду я природі другом

 1. 1. Корекційне заняття Подорож-гра «Буду я природі другом» у 4 спец класі Вчитель Ткачук Т.В.
 2. 2. Розминка •Яка зараз пора року? • Який місяць? Назви осінні місяці. • По чому видно, що зараз осінь? • Які стоять дерева? • Який колір листя у дерев восени в порівнянні з ранньою весною? • Чим відрізняється ялина від інших дерев? • Як доглядають за деревами? (Обкошують, поливають, білять вапном)
 3. 3. “Гра в схованки” Розглянь малюнки. Відгадай, де зображений вересень, жовтень, а де – листопад. Постав в рамочки відповідну кількість крапок: вересень- ., жовтень - .., листопад - …
 4. 4. “Зіркова година” 1. Яка природа восени? 2. Як називають мурашок, мух, коників, метеликів? 3. Назви тварин, яких розводить людина і використовує у своєму господарстві. 4. Назвіть диких тварин. 5. Чому вони дикі? 6. Як готується до зими заєць? 7. Як готується білка? 8. Який страшний звір любить малину? 9. Чому потрібно охороняти тварин?
 5. 5. 10. Чи всі птахи залишаються зимувати? Куди вони відлітають? 11. Що таке вирій? (Тепла пташина країна) 12. Назвіть пташок, які зимують у нас? 13. Чим живляться пташки взимку? 14. Чим страшна зима для птахів? (Голодом, холодом) 15. Як люди допомагають пташкам?
 6. 6. “Висне небо синє” (Згадайте вірш) Що можна побачити на осінньому небі? (Хмаринки) Завдання для кмітливих та уважних: знайди дві однакові хмаринки та обведи їх однаковим кольором
 7. 7. “Загадковий дощик”
 8. 8. ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА Сьогодні за хмари сховалося сонце Краплинки дощу стукотять у віконце. Ой дощику, дощику, лий –поливай, Готуй для людей золотий урожай.
 9. 9. “Уявна подорож до лісу”
 10. 10. Буду я природі другом.
 11. 11. Гра “Чарівні намистинки” Правила поведінки в природі
 12. 12. Бережімо ріки, Бережімо води, Як матусю рідну, Бережім природу. Бережімо кожну Квіточку й травичку, Бо ми всі — природи . Рідної часточки.
 13. 13. Гра «Буває - не буває» 1.У лісі завірюха, а ведмідь малину збирає. 2. Сніжок землю покриває, а в саду яблунька дозріває. 3. Сів метелик на сніжинку. 4. Сніг іде – гриби ростуть. 5. Діти купаються в річці, снігурі співають у кущах. 6. З дерев опало листя, комахи поховалися в кору дерев. 7. З’явились у лісі проліски, прийшла весна.

×