SlideShare una empresa de Scribd logo
1 de 5
Назарова Жанна Кереевна
Қазақ тілі мен әдебиетімұғалімі
«Қарағандыорта мектебі» КММ
Қысқа мерзімді жоспар:«Менің достарым»
Ұйымдастырушы:Шериева Дина Балгабаевна
Қысқа мерзімді жоспар
Пән: Қазақ тілі және
әдебиет
3-бөлім:«Менің
отбасым және
достарым»
Тақырыбы:«Менің
достарым»
Карағанды орта мектебі
Күні: Мұғалімнің аты-жөні:Назарова Ж.К.
Сынып:1 Қатысқандарсаны: Қатыспағандарсаны:
Оқу мақсаттары Т 1.1.2.1.Күнделіктіөмірде қолданлылатын таныс
сөздің мағынасын түсіну
О 1.3.2.1.Тыңдағаноқыған материал туралы өзінің
қарапайым пікірін білдіру
1.2.3.1Сұхбаттасын түсінужәне түрлі тәсілмен әрекет
жасау, этика нормаларын сақтапжауап беру
Сабақтың мақсаттары Барлық оқушыларбілу керек:
Қққто
Өзгеоқушылардың ой-пікірлерін тыңдайды және диалогқа
қатысады.
Көпшілігі:
Өз ойларын айта алады;
Сурет бойынша сипаттаусөздерін жазады
Өз ойларынайта алады;
Сурет бойынша сипаттау сөздерінжазады
Кейбір оқушылар:
Сөйлемдер құрастыраалады.
Диалог құрастыраалады.
Алдыңғы сабақта: Сен не істейсің?
Жоспар
Жоспарлан
ған
уақыт
Жоспарланған жаттығулар Ресурстар
Кіріспе
бөлім
1) Ұйымдастыру кезеңі.
«Шаттық шеңберіне»шақыру.
-тренинг «шаттық шеңбері»
-топқа бөлу, фигуралар арқылы
-өткен материалды қайталау
-тақырыбы мен мақсатымен таныстыру
Балалар, қазіргі сабақ басындағы көңіл-күйлерің
қандай?
Өте жақсы! Орташа! Көңілсіз!
Оқушылар өз көңіл-күйлерін айтады.
Ал енді сабақтың соңындабіздің көңіл-күйлеріміз
өзгеруімүмкін,оны сабақ соңындабілетін
боламыз!
Өткен тақырыпты қайталау:
көңіл-күйге
байланысты
суреттер,
плакат,фломастер
Негізгі
бөлім
Кластер «Отбасы мүшелері» 1слайт
Жаңа сабақтың тақырыбынашу.
-мына суреттергеқарап қалай ойлайсыңдар
сабақта не туралы сөйлейміз? 2слайт
2) Жаңа сабақ
1.Сөздікпен жұмыс-тыңдау-айтылым-оқылым.
3 cлайт
Тебеді – катается
Ойнайды – играет
Сурет салады – рисует
Жақсы – хороший(-ая,-ое)
2.Мәтіндітыңдау
Менің атым – Нұрбек. Менің достарым – Арман,
Әсет, Юра. Менің достарым жақсы. Әсет сурет
салады. Юравелосипед тебеді. Арман футбол
ойнайды. 4 cлайт
3. «Аудармашылар» ойыны (бағалау)
Сергіту сәті 5 слайт
4.Топпенжұмыс.
- берілген суретке қатысты сөздердітаңдап, оқып
беру.
1топ – үстел, жақсы, қалам, әдемі, парта,
велосипед тебеді, кітап, допойнайды, сызғыш,
өшіргіш.
2топ – күшті, тақта, ақылды, дәптер, сурет салады,
қарындаш, терезе, футбол ойнайды, мектеп,
сынып.
(бағалау)
5. «Телефонменсөйлеу» жұппен жұмыс. 6
слайт
- мұғалім берілген диалогті оқиды;
- бір жұпшығып көрсетеді(бағалау);
- жұппен сөйлесу (бағалау).
- Сәлем, Юра!
- Сәлем, Асқар!
- Халің қалай?
- Жақсы, рақмет! Сенің халің қалай?
- Жақсы! Сен не істейсің?
- Мен доп ойнаймын
Қорытынды
бөлім
6. Бекіту. Сұрақ-жауап.
- Достар қандай болу керек?
7.«Бағдаршам» арқылы өзін-өзібағалайды
Қызыл– түсінген жоқпын.
Сары - жартылай түсіндім
Жасыл- жақсы түсіндім.

Más contenido relacionado

La actualidad más candente

Age and SLA - Wissam Ali Askar
Age and SLA - Wissam Ali AskarAge and SLA - Wissam Ali Askar
Age and SLA - Wissam Ali Askar
wissam999
 
Робота з обдарованими дітьми
Робота з обдарованими дітьмиРобота з обдарованими дітьми
Робота з обдарованими дітьми
noleychuk
 
велика британія хіх ст. 9 клас
велика британія хіх ст. 9 класвелика британія хіх ст. 9 клас
велика британія хіх ст. 9 клас
Alexander Marchenko
 
қазақстанның топырақ жамылғысы
қазақстанның топырақ жамылғысықазақстанның топырақ жамылғысы
қазақстанның топырақ жамылғысы
Dan41k
 

La actualidad más candente (20)

9.педагогикалық әдеп
9.педагогикалық әдеп9.педагогикалық әдеп
9.педагогикалық әдеп
 
Kuriklum testleri (6)
Kuriklum testleri (6)Kuriklum testleri (6)
Kuriklum testleri (6)
 
Tadbir: Til millat ko`zgusi
Tadbir: Til millat ko`zgusiTadbir: Til millat ko`zgusi
Tadbir: Til millat ko`zgusi
 
Age and SLA - Wissam Ali Askar
Age and SLA - Wissam Ali AskarAge and SLA - Wissam Ali Askar
Age and SLA - Wissam Ali Askar
 
Підручник Історія України 8 клас О.В. Дудар, О.І. Гук (2021 рік)
Підручник Історія України 8 клас О.В. Дудар, О.І. Гук (2021 рік) Підручник Історія України 8 клас О.В. Дудар, О.І. Гук (2021 рік)
Підручник Історія України 8 клас О.В. Дудар, О.І. Гук (2021 рік)
 
баяндама сыни тұрғыдан ойлау
баяндама сыни тұрғыдан ойлаубаяндама сыни тұрғыдан ойлау
баяндама сыни тұрғыдан ойлау
 
2.3 Педагогикалық қарым-қатынас мәдениеті .
2.3 Педагогикалық қарым-қатынас мәдениеті .2.3 Педагогикалық қарым-қатынас мәдениеті .
2.3 Педагогикалық қарым-қатынас мәдениеті .
 
Факультатив 8 клас
Факультатив 8 класФакультатив 8 клас
Факультатив 8 клас
 
Жабайы жануарлар
Жабайы жануарларЖабайы жануарлар
Жабайы жануарлар
 
Жаңартылған білім беру мазмұны
Жаңартылған білім беру мазмұныЖаңартылған білім беру мазмұны
Жаңартылған білім беру мазмұны
 
Робота з обдарованими дітьми
Робота з обдарованими дітьмиРобота з обдарованими дітьми
Робота з обдарованими дітьми
 
Оқу мен тәрбие үрдісінде оқушы бойына ұлттық құндылықтар жүйесін қалыптастыру
Оқу мен тәрбие үрдісінде оқушы бойына ұлттық құндылықтар жүйесін қалыптастыруОқу мен тәрбие үрдісінде оқушы бойына ұлттық құндылықтар жүйесін қалыптастыру
Оқу мен тәрбие үрдісінде оқушы бойына ұлттық құндылықтар жүйесін қалыптастыру
 
To'garak ishlanma: Ajdodlarimizning bebaho merosi abadiyatga daxldor ma’navi...
To'garak ishlanma:  Ajdodlarimizning bebaho merosi abadiyatga daxldor ma’navi...To'garak ishlanma:  Ajdodlarimizning bebaho merosi abadiyatga daxldor ma’navi...
To'garak ishlanma: Ajdodlarimizning bebaho merosi abadiyatga daxldor ma’navi...
 
велика британія хіх ст. 9 клас
велика британія хіх ст. 9 класвелика британія хіх ст. 9 клас
велика британія хіх ст. 9 клас
 
5 клас конспекти
5 клас конспекти5 клас конспекти
5 клас конспекти
 
қазақстанның топырақ жамылғысы
қазақстанның топырақ жамылғысықазақстанның топырақ жамылғысы
қазақстанның топырақ жамылғысы
 
15623 урок презентація
15623 урок презентація15623 урок презентація
15623 урок презентація
 
Esp
EspEsp
Esp
 
қазақ тілі мен әдебиет сабағында қолданылатын ойын түрлері
қазақ тілі мен әдебиет сабағында қолданылатын ойын түрлеріқазақ тілі мен әдебиет сабағында қолданылатын ойын түрлері
қазақ тілі мен әдебиет сабағында қолданылатын ойын түрлері
 
МНП з української літератури 5-6 кл. (авт. Яценко Т.О.та ін.)
МНП з української літератури 5-6 кл. (авт. Яценко Т.О.та ін.)МНП з української літератури 5-6 кл. (авт. Яценко Т.О.та ін.)
МНП з української літератури 5-6 кл. (авт. Яценко Т.О.та ін.)
 

Destacado

Destacado (20)

What the open access movement doesn't want you to know
What the open access movement doesn't want you to knowWhat the open access movement doesn't want you to know
What the open access movement doesn't want you to know
 
Proceso lineal e intermitente
Proceso lineal e intermitenteProceso lineal e intermitente
Proceso lineal e intermitente
 
Портфоліо вчителя англійської мови Сазіної Оксани Анатоліївни
Портфоліо вчителя англійської мови Сазіної  Оксани АнатоліївниПортфоліо вчителя англійської мови Сазіної  Оксани Анатоліївни
Портфоліо вчителя англійської мови Сазіної Оксани Анатоліївни
 
брошюра серия игр на тренировку
брошюра серия игр на тренировкуброшюра серия игр на тренировку
брошюра серия игр на тренировку
 
шеберлік сыныбы
шеберлік сыныбышеберлік сыныбы
шеберлік сыныбы
 
выступление на педагогическом совете
выступление на педагогическом  советевыступление на педагогическом  совете
выступление на педагогическом совете
 
архетектуралық ескерткіштер 5сынып ашық сағат
архетектуралық ескерткіштер 5сынып ашық сағатархетектуралық ескерткіштер 5сынып ашық сағат
архетектуралық ескерткіштер 5сынып ашық сағат
 
презентация
презентацияпрезентация
презентация
 
откр.трен.
откр.трен.откр.трен.
откр.трен.
 
әдебиеттік оқу 3 сынып қмж
әдебиеттік оқу 3 сынып қмжәдебиеттік оқу 3 сынып қмж
әдебиеттік оқу 3 сынып қмж
 
план урока
план урокаплан урока
план урока
 
мұғалімнің жетістіктері
мұғалімнің жетістіктерімұғалімнің жетістіктері
мұғалімнің жетістіктері
 
музыкальная физминутка к уроку русского языка ильина елена петровна
музыкальная физминутка к уроку русского языка   ильина елена петровнамузыкальная физминутка к уроку русского языка   ильина елена петровна
музыкальная физминутка к уроку русского языка ильина елена петровна
 
моя родина мой казахстан
моя родина мой казахстанмоя родина мой казахстан
моя родина мой казахстан
 
урок по русскому языку 4 класс
урок по русскому языку 4 классурок по русскому языку 4 класс
урок по русскому языку 4 класс
 
шеберлік сыныбы
шеберлік сыныбышеберлік сыныбы
шеберлік сыныбы
 
невербальные средства общения
невербальные средства общенияневербальные средства общения
невербальные средства общения
 
невербальные средства
невербальные средстваневербальные средства
невербальные средства
 
Экскурсия по Костроме
Экскурсия по КостромеЭкскурсия по Костроме
Экскурсия по Костроме
 
урок развития речи. изложение. кем быть
урок  развития  речи. изложение. кем бытьурок  развития  речи. изложение. кем быть
урок развития речи. изложение. кем быть
 

Similar a қмж 1 сынып

Similar a қмж 1 сынып (8)

Df(2)fd
Df(2)fdDf(2)fd
Df(2)fd
 
қадыр мырза әлі
қадыр  мырза әлі қадыр  мырза әлі
қадыр мырза әлі
 
қадыр мырза әлі
қадыр  мырза әлі қадыр  мырза әлі
қадыр мырза әлі
 
жумашева салкен култаевна
жумашева салкен култаевнажумашева салкен култаевна
жумашева салкен култаевна
 
Ахмет Әуезов. «Жас Мұхтар»
Ахмет Әуезов. «Жас Мұхтар»Ахмет Әуезов. «Жас Мұхтар»
Ахмет Әуезов. «Жас Мұхтар»
 
Hjg
HjgHjg
Hjg
 
қмж қожанасыр 2с
қмж қожанасыр 2сқмж қожанасыр 2с
қмж қожанасыр 2с
 
абай. қарасөз
абай. қарасөзабай. қарасөз
абай. қарасөз
 

қмж 1 сынып

  • 1. Назарова Жанна Кереевна Қазақ тілі мен әдебиетімұғалімі «Қарағандыорта мектебі» КММ Қысқа мерзімді жоспар:«Менің достарым» Ұйымдастырушы:Шериева Дина Балгабаевна Қысқа мерзімді жоспар Пән: Қазақ тілі және әдебиет 3-бөлім:«Менің отбасым және достарым» Тақырыбы:«Менің достарым» Карағанды орта мектебі Күні: Мұғалімнің аты-жөні:Назарова Ж.К. Сынып:1 Қатысқандарсаны: Қатыспағандарсаны: Оқу мақсаттары Т 1.1.2.1.Күнделіктіөмірде қолданлылатын таныс сөздің мағынасын түсіну О 1.3.2.1.Тыңдағаноқыған материал туралы өзінің қарапайым пікірін білдіру 1.2.3.1Сұхбаттасын түсінужәне түрлі тәсілмен әрекет жасау, этика нормаларын сақтапжауап беру Сабақтың мақсаттары Барлық оқушыларбілу керек: Қққто Өзгеоқушылардың ой-пікірлерін тыңдайды және диалогқа қатысады. Көпшілігі: Өз ойларын айта алады; Сурет бойынша сипаттаусөздерін жазады
  • 2. Өз ойларынайта алады; Сурет бойынша сипаттау сөздерінжазады Кейбір оқушылар: Сөйлемдер құрастыраалады. Диалог құрастыраалады. Алдыңғы сабақта: Сен не істейсің? Жоспар Жоспарлан ған уақыт Жоспарланған жаттығулар Ресурстар Кіріспе бөлім 1) Ұйымдастыру кезеңі. «Шаттық шеңберіне»шақыру. -тренинг «шаттық шеңбері» -топқа бөлу, фигуралар арқылы -өткен материалды қайталау -тақырыбы мен мақсатымен таныстыру Балалар, қазіргі сабақ басындағы көңіл-күйлерің қандай? Өте жақсы! Орташа! Көңілсіз! Оқушылар өз көңіл-күйлерін айтады. Ал енді сабақтың соңындабіздің көңіл-күйлеріміз өзгеруімүмкін,оны сабақ соңындабілетін боламыз! Өткен тақырыпты қайталау: көңіл-күйге байланысты суреттер, плакат,фломастер
  • 3. Негізгі бөлім Кластер «Отбасы мүшелері» 1слайт Жаңа сабақтың тақырыбынашу. -мына суреттергеқарап қалай ойлайсыңдар сабақта не туралы сөйлейміз? 2слайт 2) Жаңа сабақ 1.Сөздікпен жұмыс-тыңдау-айтылым-оқылым. 3 cлайт Тебеді – катается Ойнайды – играет Сурет салады – рисует Жақсы – хороший(-ая,-ое) 2.Мәтіндітыңдау Менің атым – Нұрбек. Менің достарым – Арман, Әсет, Юра. Менің достарым жақсы. Әсет сурет салады. Юравелосипед тебеді. Арман футбол ойнайды. 4 cлайт 3. «Аудармашылар» ойыны (бағалау) Сергіту сәті 5 слайт 4.Топпенжұмыс. - берілген суретке қатысты сөздердітаңдап, оқып беру. 1топ – үстел, жақсы, қалам, әдемі, парта, велосипед тебеді, кітап, допойнайды, сызғыш, өшіргіш. 2топ – күшті, тақта, ақылды, дәптер, сурет салады, қарындаш, терезе, футбол ойнайды, мектеп, сынып.
  • 4. (бағалау) 5. «Телефонменсөйлеу» жұппен жұмыс. 6 слайт - мұғалім берілген диалогті оқиды; - бір жұпшығып көрсетеді(бағалау); - жұппен сөйлесу (бағалау). - Сәлем, Юра! - Сәлем, Асқар! - Халің қалай? - Жақсы, рақмет! Сенің халің қалай? - Жақсы! Сен не істейсің? - Мен доп ойнаймын
  • 5. Қорытынды бөлім 6. Бекіту. Сұрақ-жауап. - Достар қандай болу керек? 7.«Бағдаршам» арқылы өзін-өзібағалайды Қызыл– түсінген жоқпын. Сары - жартылай түсіндім Жасыл- жақсы түсіндім.