Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.
Хочемо зробити
у Харківському метро
тактильну плитку для людей
з проблемами зору.
Київ, квітень 2016
Зараз платформи метро
мають такий вигляд:
Зручне метро виглядає
приблизно так:
4 	/ 13
Чому
це важливо?
Не усі люди мають бездоганний зір.
Взагалі нічого на бачать,
абе мають суттєві вади зору.
Зацплющ...
5 	/ 13
Що ми хочемо
зробити:
Ми хочемо розпочати процес покращення
міської підземкі для людей з вадами зору.
Це не так ск...
6 	/ 13
Чому воно зараз
само не працює?
Дівно, але здається ніхто не зацікавленний
у результаті роботи та зурчности корист...
7 	/ 13
Стратегічне
бачення проекту:
Нашою метою та головною стратегією
є залучення єкспертів та користувачів
до процесу в...
8 	/ 13
Постановка,
та розподіл цілей:
найбліжча перспектива
Зробити одну тестову станцію на якій
розібратись з технологєю...
9 	/ 13
Що саме
ми будемо робити:
1.	 Інформаційно-аналітичний етап
•	 Сбір інформації (юридична база,
будівельні норми та...
10 	/ 13
Що саме
ми будемо робити:
1.	 Інформаційно-аналітичний етап
результат:
	 Детальний та обгрунтованний
експертний З...
11 	/ 13
Що саме
ми будемо робити:
1.	 Інформаційно-аналітичний етап
2.	 Організаційний етап
•	 Діалог з міською владою.
•...
12 	/ 13
Що саме
ми будемо робити:
1.	 Інформаційно-аналітичний етап
2.	 Організаційний етап
3.	Технологічний
•	 Розробка ...
Дякую за увагу.
Владислав Кулик
facebook.com/vladislav.kulik
Київ, квітень 2016
Próxima SlideShare
Cargando en…5
×

Харків - "Метро на дотик" - ГО “Право вибору”

Активісти розпочали кампанію “Метро на дотик”, бо вважають підземний громадський транспорт небезпечним для життя, зокрема через відсутність тактильних плит на платформах станцій метро. Громадським активістам допомагає Асоціація велосипедистів Києва.

 • Sé el primero en comentar

Харків - "Метро на дотик" - ГО “Право вибору”

 1. 1. Хочемо зробити у Харківському метро тактильну плитку для людей з проблемами зору. Київ, квітень 2016
 2. 2. Зараз платформи метро мають такий вигляд:
 3. 3. Зручне метро виглядає приблизно так:
 4. 4. 4  / 13 Чому це важливо? Не усі люди мають бездоганний зір. Взагалі нічого на бачать, абе мають суттєві вади зору. Зацплющіть очі та зрозумійте, як це обмежує їх користування інфрастурктурую міста, закроема громадьскім транспортом. Ще більше людей бачать, але небездоганно (порахуйте навкруги своїх друзів у окулярах). Крім того усі ми з віком не здоровішаємо. Колись нам буде за 60 років, а потім ще більше. 1 ... 3 % 15 ... 25 % !
 5. 5. 5  / 13 Що ми хочемо зробити: Ми хочемо розпочати процес покращення міської підземкі для людей з вадами зору. Це не так складно та дорого, як здається. Все що треба вже майже є у сучасних будівельніх нормах (якими ще треба розумно користуватись). Матеріали, технології, та досвід впровадження також не є проблемою. Навіть кошти у місьмому бюджеті на реконструкцію метро є та регулярно витрачаються десятками мільйонів.
 6. 6. 6  / 13 Чому воно зараз само не працює? Дівно, але здається ніхто не зацікавленний у результаті роботи та зурчности користувачів. У 2010 році на останній на сьогодні станції метро. Тактильну плитку зробили, але як кажуть люди з вадами зору вона не дуже їм допомогає. Нікого з будівельників та чиновників не цікавило як саме люди користуються цією плиткою. На цих нових платформах не позначили місця зупинки дверей потягу, тож у людини є шанс переплутати двері з простором між вагонами.
 7. 7. 7  / 13 Стратегічне бачення проекту: Нашою метою та головною стратегією є залучення єкспертів та користувачів до процесу впровадження тактильної плитки у метро. Ми готові організувати процес єкспертного обговорення та допомогти міській владі робити дійсно корисні для безпеки городян речі.
 8. 8. 8  / 13 Постановка, та розподіл цілей: найбліжча перспектива Зробити одну тестову станцію на якій розібратись з технологєю та метеріалами. середній термін Облаштувати тактильної плиткою кілька існуючих старих станцій. довгий термін Облаштувати усі стенції підземки та прилеглі до них підземні переходи. Серпень 2016 р. Зараз як раз добудовують нову станцію «Перемога» 2—3 роки Краще обрати кінцеві або станції пересадок. 3—5 роки Зараз у підземці 29 станцій та 3 вузла пересадок (6 станцій).
 9. 9. 9  / 13 Що саме ми будемо робити: 1. Інформаційно-аналітичний етап • Сбір інформації (юридична база, будівельні норми та Закон, відбір експертів, закордонний досвіду та аналіз існуючего досвіду впровадження тактильних смуг Харківським метрополітеном). • Тестування та опитування користувачів. • Формування громадської думки (публічні акції та актуалізація проблеми у суспільному сприйнятті).
 10. 10. 10  / 13 Що саме ми будемо робити: 1. Інформаційно-аналітичний етап результат: Детальний та обгрунтованний експертний Звіт з описом проблеми та планом її вирішення. N.B. Фактично це буде черенетка майбутнього робочого проекту який має впровадити міська влада та Харьківський метрополітен.
 11. 11. 11  / 13 Що саме ми будемо робити: 1. Інформаційно-аналітичний етап 2. Організаційний етап • Діалог з міською владою. • Проведення зустрічей з керівництвом Харківського метрополітену результат: Створення разом з міськой владою робочої групи для роботи над проектом.
 12. 12. 12  / 13 Що саме ми будемо робити: 1. Інформаційно-аналітичний етап 2. Організаційний етап 3. Технологічний • Розробка робочого плану. • Будівництво, монтаж та реализація цілей проекта (коротше кажучи вкладання плитки та контроль результатів). результат: Тактильна плитка на станціях метро.
 13. 13. Дякую за увагу. Владислав Кулик facebook.com/vladislav.kulik Київ, квітень 2016

  Sé el primero en comentar

  Inicia sesión para ver los comentarios

 • prokopenkoserhii

  Jan. 7, 2017

Активісти розпочали кампанію “Метро на дотик”, бо вважають підземний громадський транспорт небезпечним для життя, зокрема через відсутність тактильних плит на платформах станцій метро. Громадським активістам допомагає Асоціація велосипедистів Києва.

Vistas

Total de vistas

203

En Slideshare

0

De embebidos

0

Número de embebidos

0

Acciones

Descargas

1

Compartidos

0

Comentarios

0

Me gusta

1

×