Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Водойми рідного краю.

презентація

  • Inicia sesión para ver los comentarios

  • Sé el primero en recomendar esto

Водойми рідного краю.

  1. 1. Підготував учень 4 класу ЧЗШ №7 Бусько Максим
  2. 2. Ра́та — річка в Польщі та в Україні,  у межах Жовківського і Сокальського районів  Львівської області. Лівапритока  Західного Бугу.
  3. 3. Рата плотва окунь карп сом щука
  4. 4. Боло́тня — річка в Україні, в межах  Жовківського та Сокальського районів Львівської області. Ліва притока Рати (басейн Вісли). Довжина Болотні 34 км, площа басейну 252 км². Долина широка, у багатьох місцях заболочена, що й відповідає назві річки..
  5. 5. Світязь — найглибше озеро України. Світязь був вибраний одним із семи природних чудес України.
  6. 6. Славиться Світязь своїми лящами, окунями, щуками, сомами, але справжнім делікатесом і місцевою “родзинкою” вважається вугор. Кажуть: не побував на Світязі, якщо не скуштував місцевих вугрів!
  7. 7. Світязь також унікальний за своїм хімічним складом, тут після війни будували санаторії для поранених танкістів і льотчиків, лікували опіки. Озерна вода має цілющі властивості, адже у своєму складі вона має срібло, йод і гліцерин. А шкіра після купань в Світязі стає відчутно еластичною.

×