Publicidad
Publicidad

Más contenido relacionado

Publicidad

Fabrika Ayarlarına Dönüş Peryön 2016

 1. Ayarlarına Dönüş Fabrika
 2. Son Sahne
 3. Fabrika Ayarları
 4. Travmalar
 5. İntikam
 6. Umut
 7. Ekmek Parası
 8. Profesyonel Hayat
 9. Yeterli Yer Yok
 10. Add Remove Güven Samimiyet Gerçeklik Adalet Özgürlük Dostluk Saygı
 11. Profesyonel Paket Yükleniyor!
 12. Profesyonel Hayat
 13. Oryantasyon Terminoloji Acımasızlık Uykusuzluk ÖzgüvenSonuç Odaklılık Politika Dedikodu Hırs Kişisel Gelişim Cool İmaj Piyasa Ortamları
 14. Feedback Coaching Mentoring
 15. Adım Adım Kariyer Stajyer / Uzman / ABM Kıdemli Uzman / BM / Müdür Kıdemli Müdür / Direktör GMY / GM / CEO Danışman Kaptan Cicim Ayları İyi Orta Gol Getirir Bu Da Mı Gol Değil? Net Gol Jübile Okeye 4.
 16. Stajyer / Uzman / ABM Ortam çok OK. İnsanlar şeker. İşimi çok seviyorum. Kendimi göstermeliyim. Bulduğum özgün materyalleri, gözlerine girmek için yöneticim ile ivedilikle paylaşıyorum İş dışında da sosyalleşelim. Bu akşam Asmalı’mı yapsak? Çalıştığım firmanın ürünlerini / promosyon malzemelerini kullanmaktan büyük haz alıyorum. Havam bi milyon…
 17. Kıdemli Uzman / BM / Müdür Ne kadar mal varsa toplamışlar buraya. Torpil Sağolsun.Harcanıyorum burada. Küçücük bir şey yapsan bile iyi paketleyeceksin. Doğru adamlara satacaksın ki hatırı sayılır aferinler alabilesin. Her daim kazananların yanında olacaksın. Arkası sağlam adamlarla aran iyi olacak. İş tanımını, yetki alanını gelişmetmeye bakıp, sürekli büyüyen, ilerleyen, parmakla gösterilen olacaksın.
 18. Kıdemli Müdür / Direktör Milletin çalıştığı şirketlerde, bu pozisyona BMW veriyorlar biz hala Passat'a talim ediyoruz. Long Weekend’ler olmasa çekilecek kahrı yok bu işin Arkadaşım Tarjan, Mokoko şirketinde çalışıyor. Benim pozisyonunma göre çok daha dar bir iş tanımı var. Benim maaşımın %40 fazlasını alıyor. Vay anasını, nasıl yiyorlar bizi belli değil? %30 fark ve 5 maaş transfer parası versinler her yere giderim. İki dakika durursam adam değilim. Yeni nesilden adam olmaz Hayatım toplantılarda geçiyor Bu yaştan sonra ne eğitimi ya?
 19. GMY / GM / CEO Bu seneki performans pirimi ile tekneyi yenileyebilir miyiz acaba? Süreli Kenya’ya Avlanmaya giderim. İmaj danışmanım yurt dışından geldi. Richard Branson’ın danışmanı imiş. Sosyal Medya'yı profesyonelce kullanıyorum. Ezerim. Herkes bana yalakalık yapıyor. Samimi davranan yok. Samimi gözükenler bile sonradan patlıyor. Herkesin derdi terfi. Gençlere yalandan önem veriyorum ama işin aslı yeni nesile sağlam kıl oluyorum
 20. Danışman Biz de boş değiliz yıllarca bu işleri yaptık da konuşuyoruz. Koskoca CEO, çoluğun çocuğun mezesi oldu amk. Ödemeyi ne zaman yapacaksınız? (Nereden Nereye) Ben aldığım paraya bakarım. Haftanın 3 günü çalışıyorum. Kazanacağımı kazanıyorum. 4 günü de Bodrum'dayım. Sana iş danışmanlığı yetmez. Yol yordam görgü konusunda kendini bayır aşağı vurdurman gerek.
 21. Kaptan Organik Tarım’dan büyük keyif alıyorum. Kitap kulübünü şarap bağlarında topluyoruz Teknede okeye dördüncü olabilirsin Miami’deki yazlığa buradan çatı ustası götürüyorum. Yelken ile Akdeniz turuna çıkıyorum.
 22. Profesyonel Ortam
 23. İllüzyon
 24. Cehalet Mutluluktur
 25. Tavşan Deliği
 26. Sabit = Kariyer
 27. Kartvizit = Gerçek Dünya
 28. Sürdürebilir = Depresyon
 29. Sonuç
 30. Herkes Goygoyda Kimin Umrunda?
 31. Ne Yapacağız?
 32. so what amk Toplanıp Gidelim mi?Toplanıp Gidelim mi?
 33. Sihirli Değneğe Gerek Yok
 34. çözüm yine sen de Çözüm Sende
 35. kendini tanı Kendini Tanı
 36. Hayatı Tanı
 37. Kendini Donat
 38. Duruşunu bul Duruşunu Bul
 39. Kendin Ol!
 40. Nefes Al!
 41. Asla Vazgeçme!
 42. Kısmet
Publicidad