Se ha denunciado esta presentación.
Utilizamos tu perfil de LinkedIn y tus datos de actividad para personalizar los anuncios y mostrarte publicidad más relevante. Puedes cambiar tus preferencias de publicidad en cualquier momento.

Проект середньої тривалості "Барвиста Африка"

216 visualizaciones

Publicado el

Проект середньої тривалості, Африка.

Publicado en: Educación
  • Inicia sesión para ver los comentarios

  • Sé el primero en recomendar esto

Проект середньої тривалості "Барвиста Африка"

  1. 1. Барвиста Африка Інформаційний проект середньої тривалості. 4 клас. Мета проекту: навчальна - дослідити особливості географічного положення материка Африка, сформувати уявлення про природні зони Африки, тваринний та рослинний світ, населення Африки. Ознайомитись з культурною спадщиною африканських народів. З’ясувати стан збереження природи в Африці та знайти шляхи подолання небезпек; розвивальна - розвивати допитливість,спостережливісь ініціативність, відповідальність, вміння працювати з довідковою літературою та інтернет ресурсами, вміння дослухатись до товариша та домовлятись. Набувати досвіду роботи на комп’ютері в програмах Word, PowerPoint. виховна - виховувати в учнів пізнавальнийінтерес до вивчення материка, його тваринний та рослинний світ, повагу та толерантне ставлення до народів з темним кольором шкіри, інтерес до народної творчості та культурної спадщини різних народів. Виховувати прагнення до пізнання нового. Етапи навчального проекту: І. Стратегія проекту. Визначення теми, мети проекту, навчальні предмети, зміст яких задіяно, вид проекту, його тривалість. ІІ етап. Планування проекту. Ознайомлення учнів із загальною темою та провідною проблемою. Є пустелі тут, і є оазиси, Найбільше озеро, Найглибша річка в світі, Тварини й люди не такі як всі. І барвисті пташечки на вітті. Чи насправді так, Чи може сон це? Наче казка неповторний дивний світ. Цей материк – улюблениця Сонця, Де бував чудовий лікар Айболить. Африка – другий по величині та населенню материк після Євразії. Цей материк є найспекотнішим материком планети. Більшість території Африки займають саванита пустелі, в яких живе безліч різноманітних тварин. Тут протікають найдовша та найглибша річки в світі. Чи хотілося б вам більше дізнатися про цей незвичайнийматерик? Ну, що ж, тоді починаймо!!! Формування груп для проведення дослідження. Вибір учнями тем парних проектів.
  2. 2. Учні об’єднуються в пари, дають їм назви (назви тварин чи рослин Африки: слони, зебри, папуги, пальми, банани, крокодили і т. д.) ІІІ етап. Реалізація проекту. 1. Складання учнями плану роботи над проектом. 2. Визначення джерел інформації. 3. Розподіл обов’язків щодо пошукової діяльності між учасниками проекту. 4. Самостійна пошукова робота. Ключові питання для кожної пари учасників: 1. Географічне положення Африки та цікаві факти про цей материк. 2. Погодні умови, пори року та опади в різних частинах Африки. 3. Вологі тропічні ліси. Рослинний та тваринний світ вологих тропічних лісів. 4. Савана. Рослинний та тваринний світ савани. 5. Найвища точка Африки – гора Кіліманджаро, її рослинний та тваринний світ. 6. Найбільш спекотна й суха область на планеті Земля – пустеля Сахара, її рослинний ти тваринний світ. 7. Запаси корисних копалин в Африці. 8. Річка Ніл, її рослинний та тваринний світ. 9. Річка Конго, її рослинний та тваринний світ. 10. Озеро Вікторія, його рослинний та тваринний світ. 11. Держави які розташовані на Африканському континенті їх населення. 12. Твори усної народної творчості африканських народів (казки, пісні, оповідання, муз. твори). 13.Найпоширеніші проблеми на Африканському континенті. Шляхи їх вирішення. 5. Відвідування зоопарку та ботанічного саду для практичним ознайомленням з тваринним та рослинним світом Африки. Створення міні-довідників. 5.1. Відвідування Київського зоопарку для виявлення тварин, які проживають на африканських землях, спостереження за ними. 5.2. Пошук інформації . 5.3. Створення міні-довідника «Барвиста Африка. Дикі тварини». (кожна пара вибирає будь-яку африканську тварину, знаходить інформацію та малює іюстрацію. ) 5.4. Відвідування ботанічного саду, для спостереження за рослинним світом африканської землі. 5.5. Пошук інформації . 5.6. Створення міні-довідника «Барвиста Африка. Рослинний світ». (кожна пара вибирає будь-яку рослину, знаходить інформацію та малює іюстрацію. ) 6. Аналіз та обробка інформації. 7. Виготовлення освітнього продукту. Кінцевим результатом проекту повинні стати створені міні-довідники «Барвиста Африка. Дикі тварини» та«Барвиста Африка. Рослинний світ», журнал «Барвиста Африка» та комп’ютерні презентації. ІV етап. Підсумок проекту. 1. Оформлення результатів дослідження. 2. Оцінювання роботи учнями кожної з пар. Учні складають таблицю оцінювання, в якій кожна пара оцінює себе самостійно й отримує оцінку від інших.
  3. 3. 3.Висновки.
  4. 4. Прохоренко Ірина Станіславівна вчитель початкових класів, вихователь ГПД, І категорія, навчально-виховний комплекс №240 «Соціум»,

×